Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Pozostałe
agencja pracy w niemczech dla opiekunek

Akces jest firmą wyspecjalizowaną w kontraktowaniu opieki nad osobami w podeszłym wieku. Oferty, które Państwo wyszukacie na naszej oficjalnej stronie gwarantują zatrudnienie na terenie Niemiec.

akces-praca.pl
Dodano: 2015-08-30
analiza statystyczna

Analiza statystyczna jest pomocna w wykonywaniu obliczeń statystycznych do badań naukowych. Szczególnie w rozprawie magisterskiej lub doktorskiej. Poszukując wiadomości na jej temat, odwiedź stronę.

analiza-statystyczna.pl
Dodano: 2015-03-04
praca niemcy

Osoby, które poszukują możliwości zatrudnienia w charakterze opiekunki do pracy w Niemczech powinny koniecznie odwiedzić stronę arbeitlandia.eu W serwisie znajdziesz m.in. aktualne oferty pracy.

arbeitlandia.eu
Dodano: 2013-01-25
astronomia

Strona omawia budowę planet, gwiazd, galaktyk, mgławic, procesy zachodzace w kosmosie, planetogenezę i gwiazdogenezę oraz ewolucję i ekspansję Wszechświata.

astronomia.hekko.pl
Dodano: 2011
opiekunka w niemczech

Serwis ze strony carework.pl przybliża aspekty pracy w Niemczech w sektorze opieki nad osobami starszymi. W serwisie m.in.: kalkulator płac de, sprawdzisz swój niemiecki, umowy-zlecenia na pracę.

carework.pl
Dodano: 2013-01-26
test na iq

Na stronie checkiq.pl otrzymujesz możliwość wykonania testu na inteligencję, możesz również otrzymać certyfikat. Test jest wynikiem pracy psychologów, a jego wyniki są naprawdę miarodajne.

checkiq.pl
Dodano: 2012-09-07
kreator cv

Wszystkim tym, którzy właśnie zamierzają napisać profesjonalne CV polecamy Kreator CV dostępny na opisywanej stronie. Z jego pomocą w kilku prostych krokach stworzysz własne, wyróżniające się CV.

craft-cv.com
Dodano: 2015-05-30
szkoła podstawowa w cygance

Strona internetowa dostarczająca wiadomości płynące ze Szkoły Podstawowej w Cygance. Internauta, który zaglądnie do owego serwisu znajdzie wszystko co ważne w bieżącym życiu szkoły i nie tylko.

cyganka.mazowsze.me
Dodano: 2016-11-01
oferty pracy za granicą

Dajeprace.pl to portal z bogatym wyborem ofert pracy, które czekają do podjęcia w wielu europejskich krajach. Blacharz samochodowy w Niemczech, cieśla konstrukcyjny w Norwegii i wiele innych ofert.

dajeprace.pl
Dodano: 2014-07-21
droga do etatu

Korzystaj z serwisu i znajdź swoją wymarzoną pracę. Dzięki wiadomościom dostępnym na stronie dowiesz się jak zbudować swoją ścieżkę do kariery. Prezentujemy porady dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej.

drogadoetatu.pl
Dodano: 2015-03-13
opieka nad osobami w starszym wieku

Willa Dom Seniora to prywatna placówka oferująca całodobową opiekę nad osobami w podeszłym wieku. Zawodowa kadra i atrakcyjna lokalizacja na styku województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

dswilla.pl
Dodano: 2014-05-29
agencje pracy tymczasowej eurokadra

Grupa Euro Kadra z siedzibą w śląskich Tarnowskich Górach zajmuje się profesjonalną rekrutacją pracowników dla wielu branż. Współpracujemy z dużymi firmami jak i lokalnymi przedsiębiorcami.

eurokadra.com.pl
Dodano: 2014-12-14
opieka niemcy

Dajemy możliwość pracy, która oprócz zarobku niesie satysfakcje płynącą z udzielania pomocy osobom starszym i niedołężnym. Dzięki favoris.pl znajdziesz zatrudnienie np. jako opiekunka w Niemczech.

favoris.pl
Dodano: 2013-07-10
praca dla opiekunek niemcy frigga

Frigga to bydgoska firma specjalizująca się w angażowaniu doświadczonych opiekunek i opiekunów do opieki nad osobami w podeszłym wieku. Frigga zatrudnia legalnie na terenie Niemiec i Luksemburga.

friggawork.pl
Dodano: 2015-12-01
help - opieka nad osobami starszymi

Strona promuje ofertę agencji pracy tymczasowej Help, rekrutującej opiekunki do pracy na terenie Niemiec oraz Luksemburgu. Agencja oferuje uczciwe warunki zatrudnienia i godziwe wynagrodzenie.

help24.info
Dodano: 2017-04-03
opieka niemcy

Mamy świadomość, że wiele osób jest chętnych do podjęcia pracy za granicą kraju. Wiemy, że duże grono osób ma obawy przed taką pracą. Helper24h.pl to możliwość pewnej i legalnej pracy w Niemczech.

helper24h.pl
Dodano: 2013-07-17
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów