Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Szkolenia
szkolenia bezpłatne

Oferta szkoleń bezpłatnych, kierowana do osób bezrobotnych z całej Polski. Szkolenia odbywają się w siedzibach firmy Kovex Centrum Edukacyjne w terminach dogodnych dla kursanta. Zobacz spis szkoleń.

szkoleniabezplatne.pl
Dodano: 2012-06-07
metro szkolenia bhp i ppoż

Prawo wskazuje, że pracownik przed podjęciem zatrudnienia musi zostać przeszkolony z BHP, ppoż i udzielania pomocy przedlekarskiej. Skorzystaj z dobrodziejstw serwisu i zamów potrzebne szkolenie.

szkoleniabhp-bydgoszcz.pl
Dodano: 2017-11-23
centrum szkoleń bhp

Bez szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy nie można podjąć pracy. Gdy masz potrzebę przeprowadzenia szkoleń zarówno tych wstępnych jak i okresowych. Skorzystaj z oferty Centrum Szkoleń bhp.

szkoleniabhp.edu.pl
Dodano: 2016-01-28
bhp w biurze warszawa

Witryna SzkoleniaBHP przedstawia ofertę dla stołecznych firm oraz instytucji. Wykonujemy szkolenia BHP wstępne, stanowiskowe, dla pracowników i kadry zarządzającej. Polecamy szkolenia BHP budowlane.

szkoleniabhp.top
Dodano: 2017-03-21
dan-mar bhp i ppoż

Wiedza to bezpieczeństwo. Portal oferuje wszechstronne szkolenia bhp oraz ppoż. Oferujemy między innymi stałą opiekę bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa firmie w Warszawie, Łodzi, Żyrardowie.

szkoleniabhpippoz.pl
Dodano: 2015-03-16
szkolenia epuap

Platforma ePUAP ma zrewolucjonizować kontakt z Administracją publiczną. Biorąc pod uwagę ten fakt warto dostosować się do obowiązujących wkrótce standardów i przejść szkolenie. Szczegóły na stronie.

szkoleniaiformularzeepuap.pl
Dodano: 2014-12-23
szkolenia qgis i saga gis

Jeśli wiążesz swoją zawodową przyszłość z bycia specjalistą QGIS, skorzystaj z naszego programu szkoleń. Szkolimy profesjonalnie i fachowo w darmowym oprogramowaniu (open source) GIS i SAGA GIS.

szkoleniaqgis.pl
Dodano: 2017-02-25
szkolenia dla trenerów

Poznań jest miastem, w którym siedzibę ma firma Semper. Semper to Centrum Szkoleniowe i Konferencyjne, organizator otwartych i zamkniętych szkoleń. Więcej o ofercie firmy na szkoleniasemper .pl

szkoleniasemper.pl
Dodano: 2015-01-04
szkolenie z pozycjonowania

Pozycjonowanie strony wcale nie musi być trudne. Weź udział w organizowanych szkoleniach i poznaj tajniki skutecznego pozycjonowania strony internetowej. Specjaliści od SEO czekają na Ciebie.

szkoleniezpozycjonowania.pl
Dodano: 2015-12-16
szkolenia bhp

Usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. To znajdziesz na stronie. Główny Specjalista mgr R. Tarnowski wykona na zlecenie m. in. szkolenia z zakresu BHP, a także opracuje potrzebne analizy.

tarwa-bhp.pl
Dodano: 2016-01-03
tebion controlling kraków

Tebion to spółka mieszczącą się w Tarnowie zajmującą się wdrażaniem i rozwijaniem profesjonalnych rozwiązań controllingowych dla przedsiębiorstw. Tebion dodatkowo trudni się prowadzeniem szkoleń.

tebion.pl
Dodano: 2016-05-02
treco - jedyny taki portal

Treco to miejsce spotkań osób związanych ze szkoleniami: trenerów, coachów, menedżerów, pracowników działów HR - są u nas zarejestrowane również firmy szkoleniowe.

treco.pl
Dodano: 2011-11-08
unlimited group polska

Jesteśmy inspiracją dla tych, którzy chcą przekraczać bariery i skutecznie zarządzać swoim rozwojem. Oferujemy szkolenia, które odpowiadają najbardziej wymagającym klientom.

unlimitedgroup.pl
Dodano: 2011-06-21
coaching kariery poznań

Coaching, rozwój osobisty. Tym zajmujemy się na upcoaching. Z nami wszystko jest możliwe. Gdy czujesz, że droga kariery nie układa się pomyślnie, podejmij współpracę z nami. Zmienimy to razem.

upcoaching.pl
Dodano: 2015-03-20
usługi bhp i ppoż dan-mar

Strona firmy Dan-Mar. Dan-Mar zrzesza specjalistów zgłębiających zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż. Jeśli potrzebujesz szkolenia z bhp i ppoż sprawdź nasze propozycje.

uslugibhp-ppoz.pl
Dodano: 2015-09-19
uwodzenie i podryw najlepsza szkoła

Strona chyba najlepszej szkoły podrywu i uwodzenia kobiet. Korzystając z możliwości jakie daje owa szkoła poznasz tajniki uwodzenia kobiet, dzięki którym płeć piękna nie oprze się Twojemu urokowi.

uwodzenieipodryw.pl
Dodano: 2016-06-27
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów