Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Szkolenia
coaching w warszawie

Maria Żak Consulting jest znana w branży coachingowej z prowadzenia wartościowych szkoleń, m. in. z zakresu coachingu rodzicielskiego i coachingu przywództwa. Więcej o nas na mariazakconsulting.com

mariazakconsulting.com
Dodano: 2014-07-09
pick up artist

Czy możesz zostać PUA? PUA może być każdy, ze zwykłego spokojnego faceta możesz przeistoczyć się w PUA. Wymaga to wielu spotkań, wielu trudów, doświadczeń i wielu przemyśleń. Jednak jest to możliwe.

meskiezasady.pl
Dodano: 2013-09-15
kampania na facebooku

Zajmujemy się tworzeniem Fan Page na Facebooku, kreowaniem wizerunku firmy oraz pomocą w pisaniu tzw. CV i Listu motywacyjnego. Prowadzimy również szkolenia dla firm w tym m. in. dla ekspedientek.

pcpolska.com
Dodano: 2014-09-26
pimik kosmetologia wrocław

Strona pimik.pl prezentuje ofertę szkoleń prowadzonych przez Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej we Wrocławiu. Przykładowe szkolenia: rollery medyczne, lipoliza iniekcyjna, botox.

pimik.pl
Dodano: 2014-08-28
polwita - centrum szkoleniowe warszawa

Polwita zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników wszystkich szczebli przemysłu mięsnego. W naszej ofercie znajdują się zarówno warsztaty szkoleniowe jak i ciekawe seminaria.

polwita.pl
Dodano: 2011-04-21
profeum

Tablice interaktywne stanowią bardzo pomocne narzędzie dydaktyczne w biznesie oraz w nauce. Profeum jest firmą zorientowaną na prowadzenie skutecznych szkoleń z obsługi tablic interaktywnych.

profeum.com
Dodano: 2014-09-23
profi fitness school

Profi Fitness School jest międzynarodową akademią fitnessu posiadającą akredytacje międzynarodowe. Akademia posiada zdolność nadawania tytułów osobistego trenera i instruktora fitness.

profi-fitness.com.pl
Dodano: 2015-08-09
progres usługi i szkolenia bhp i ppoż

Radzionkowska firma Progres wykona na Państwa zlecenie wstępne i okresowe szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ. Kadrę fachowców pracujących dla tej górnośląskiej firmy cechuje wysoki poziom kompetencji.

progres-bhp.pl
Dodano: 2016-08-22
szkolenie barista

Pyszna kawa z dodatkami takimi jak spienione mleko, smakowe syropy, przyprawy czy czekolada może uświetnić Twoje przyjęcie z firmą Qualia Caffe oferującą profesjonalny catering. Zapraszamy gorąco.

qualiacaffe.com
Dodano: 2014-04-28
szkolenia iso 9001 warszawa

Poznaj ofertę szkoleń rozjaśniających wiele zagadnień. Szkolenia z systemów zintegrowanych ISO, szkolenia z bezpieczeństwa informacji i wiele innych. Szczegóły oferty przybliży Ci polecana strona.

quality.waw.pl
Dodano: 2016-01-26
rink - manekiny szkoleniowe ruth lee

Oferujemy manekiny Ruth Lee, które można wykorzystać jako wsparcie w prowadzeniu ćwiczeń ratowniczych dedykowanych dla służb mundurowych. Doskonała jakość pozwala na realistyczny przebieg szkoleń.

rink.pl
Dodano: 2015-07-13
safety service

W Safety Service zlecisz szkolenie pracowników z zakresu BHP w języku polskim lub obcym. Safety Service posiada też sklepy z art. branży BHP zapewniającymi właściwe warunki pracy dla wielu zawodów.

safety-service.pl
Dodano: 2019-04-14
sem academy szkolenia adwords

SEM Academy trudni się organizacją dwustopniowych szkoleń dotyczących kampanii AdWords. Biorąc udział w kursach sygnowanych przez SEM Academy dodatkowo nauczysz się zarabiania w sieci www.

semacademy.pl
Dodano: 2016-01-30
spawsystem szkolenie spawanie stali

Spawanie na wysokim poziomie daje dobre zarobki i pracę na kontraktach zagranicznych. SpawSystem jest Ośrodkiem Szkolenia Spawaczy, w którym można zdobyć uprawnienia spawalnicze lub je rozszerzyć.

spawsystem.com.pl
Dodano: 2016-12-05
kurs kosztorysowania

Jesteśmy organizatorem szkoleń z zakresu kosztorysowania budowlanego w oparciu o program Norma PRO. Nasze kursy to pakiet autorskich zajęć warsztatowych przy samodzielnych stanowiskach komputerowych

szkolenia-kosztorysowanie.pl
Dodano: 2011-11-13
szkolenia biznesowe

Szkolenia.com.pl Jeśli prowadzisz biznes ten adres powinien zagościć na Twoim pasku ulubionych. Dlaczego? Bowiem mamy na bieżąco aktualizowany katalog ofert szkoleniowych z całego kraju.

szkolenia.com.pl
Dodano: 2013-10-19
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów