Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Szkolenia
analiza sensoryczna żywności

Ergo Solutions jest firmą zrzeszającą grono ekspertów i zarazem pasjonatów branży spożywczej. Ergo Solutions specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu analizy sensorycznej żywności.

ergosol.pl
Dodano: 2015-10-05
szkolenia excela online

Ze stroną excelkurs.pl Excel nie będzie dla Ciebie już taki trudny. W polecanym serwisie znajdziesz bezpłatne jak i płatne szkolenia z programu Excel. Szkolenia są przygotowane w formie video.

excelkurs.pl
Dodano: 2013-03-06
szkolenia przeciwpożarowe

Fire-Bhp Security jest firmą wykonującą najwyższej jakości szkolenia BHP i szkolenia przeciwpożarowe. Fachowcy o dużej wiedzy zadbają o to, aby podczas szkoleń przekazać wiedzę Państwa pracownikom.

firebhpsecurity.pl
Dodano: 2020-05-15
osobista stylistka

Goshakusper.com to stylizacje, metamorfozy i szkolenia. Oferta personal shopper kierowana jest do przedstawicieli obu płci, a także do podmiotów gospodarczych. Popraw z nami swój wizerunek.

goshakusper.com
Dodano: 2013-10-18
kursy o tematyce bhp i ppoż

Realizujemy szkolenia z zakresu bhp, ppoż i pierwszej pomocy. General Protection and Safety autorskie kursy prowadzi w formie stacjonarnej oraz online, w języku obcym lub polskim. Sprawdź szczegóły.

gpsbhp.pl
Dodano: 2016-07-04
hipnoza i hipnoterapia

Strona hipnoza.bialystok.pl jest w całości poświęcona zagadnieniom hipnozy i hipnoterapii. Prowadzimy szkolenia z zakresu hipnozy - kurs Praktyk Hipnozy. Możliwość sesji hipnotycznej u klienta.

hipnoza.bialystok.pl
Dodano: 2014-04-11
centrum rozwoju edukacji idea

Serwis Centrum Rozwoju Edukacji Idea w Poznaniu. Doskonalimy i wspieramy pracę nauczycieli. Oferujemy szkolenia i warsztaty dla nauczycieli wielu przedmiotów uwzględniając różne poziomy nauczania.

idea.edu.pl
Dodano: 2015-05-02
imperium szkoleniowe

Posiadamy ciekawą ofertę szkoleniową z obsługi znanych programów komputerowych używanych w pracy biurowej. Szkolimy zdalnie z jęz. programowania i baz danych. Szczegóły na ImperiumSzkoleniowe.

imperiumszkoleniowe.pl
Dodano: 2017-10-03
szkolenie efektywność osobista

Szkolenia, rozwój i doradztwo to flagowa działalność Improvement Of Skills. Oferowane tu szkolenia pozwolą m. in. posiąść sztukę zarządzania sobą w czasie, jak i wyzwolić asertywną postawę w życiu.

improvementofskills.pl
Dodano: 2018-03-19
influentiq - szkolenia marketingowe

Niniejsza strona poświęcona jest marketingowi internetowemu. Znajdziesz tu wiele informacji dotyczących technik marketingowych. Oferujemy szkolenia online z zakresu marketingu internetowego.

influentiq.pl
Dodano: 2017-06-13
iq szkolenia centrum dydaktyczne

Mamy dla Państwa bogatą oraz dosyć zróżnicowaną pod kątem tematycznym ofertę szkoleń specjalistycznych. Korzystając z oferty IQszkolenia w łatwy sposób podniesiecie swoje kwalifikacje zawodowe.

iqszkolenia.pl
Dodano: 2015-10-19
js medical solutions

JS Medical Solutions to firma szkoleniowa posiadająca w swojej ofercie szkolenia z medycyny estetycznej i kosmetologii oraz kursy kosmetyczne. Firma jest uprawniona do wydawania certyfikatów MEN.

jsmed.pl
Dodano: 2018-06-27
enkodery kubler

Kubler Szkolenia zachęca do wzięcia udziału w szkoleniu, dzięki któremu poznasz jakie są różnice pomiędzy enkoderem inkrementalnym, a enkoderem absolutnym. Poznasz też aplikacje działania enkoderów.

kublerszkolenia.pl
Dodano: 2018-09-23
szkolenie archicad i cinema 4d

Szkolenia z zakresu obsługi programów Archicad oraz Cinema 4D. Szkolenia dofinansowywane z obsługi programu Archicad.

kursarchicada.republika.pl
Dodano: 2011-06-04
lean enterprise institute polska

Lei Polska to najwyższej klasy eksperci. Od ponad 11 lat doradzamy i szkolimy przedsiębiorców prowadząc warsztaty praktyczne, projekty doradcze, audity oraz analizy biznesowe.

lean.org.pl
Dodano: 2011-04-15
lenax nadzór bhp

Lenax to Centrum Szkoleniowo Doradcze. Prowadzimy szkolenia bhp za pomocą e-learningu. Ponadto kursy na operatorów maszyn. Jako nieliczni posiadamy akredytację Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

lenax.pl
Dodano: 2014-08-10
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów