Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Szkolenia
szkolenia - obsługa klienta

Compass Consulting - szkolenia i doradztwo dla biznesu. Utożsamiamy się z pojęciami: celowość, skuteczność, rezultaty. Cc.net.pl - poznaj nasze propozycje. Szkolenia otwarte, zamknięte, coaching.

cc.net.pl
Dodano: 2013-08-25
komunikacja w zespołach wielokulturowyc...

CCIQ Cross Cultural Inteligence to firma doradczo – szkoleniowa, która za cel przyjęła sobie pomaganie międzynarodowym przedsiębiorstwom w wykorzystaniu ich multikulturowego potencjału.

cciq.pl
Dodano: 2014-07-27
centrum działań profilaktycznych

Serwis przybliża misję Centrum Działań Profilaktycznych z miejscowości Gdów. CDP zajmuje się m. in. warsztatami profilaktycznymi dla uczniów i tworzy diagnozy lokalnych zagrożeń społecznych.

cdp-szkolenia.pl
Dodano: 2017-03-23
szkolenie auditor iso 9001

Niniejszym polecamy Państwu serwis Centrum.Jakosci, który publikuje w Internecie za pomocą ogólnopolskiej bazy szkolenia ISO oraz Katalog firm dających możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

centrum.jakosci.pl
Dodano: 2016-06-22
psychoterapia poznawczo behawioralna

Zielonogórski CePoBe to zespół wykwalifikowanych specjalistów psychologów zajmujących się szkoleniami z psychoterapii poznawczo behawioralnej, szkoleniami CBT oraz psychoterapii depresji i lęku.

cepobe.pl
Dodano: 2019-12-12
coachtrenerka izabela janusz

Sesje coachingowe dla osób prywatnych chcących rozwijać posiadany potencjał. Szkolenia dla podmiotów gospodarczych wspomagające osiąganie ustalonego celu. To moja oferta - coachtrenerka I. Janusz.

coachtrenerka.pl
Dodano: 2016-12-05
cognity szkolenia

Cognity- praktyczne, skuteczne szkolenia, konsultacje. Efektywność, oparta na formule warsztatowej. Szkolenia integrujące wiedzę. Szkolenia dedykowane, a także stała ekspercka opieka po szkoleniowa.

cognity.pl
Dodano: 2013-09-14
corel szkolenie z komunikacji

S-ka Corel z Piaseczna specjalizuje się w prowadzeniu treningów doskonalących umiejętność komunikacji. Sztukę umiejętnej komunikacji wykorzystasz np. w prowadzeniu biznesu. Więcej na CorelSzkolenia.

corelszkolenia.pl
Dodano: 2016-09-15
szkolenia zarządzanie

Nowoczesne Centrum Szkoleniowe - firma Roe z Wrocławia, to profesjonalne szkolenia, kursy i warsztaty dla biznesu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zamieszczoną na stronie csroe.pl

csroe.pl
Dodano: 2014-03-29
szkolenia

Szkolenia biznesowe zamknięte. Szkolenia menedżerskie i sprzedażowe. Szkolenia Warszawa i cały kraj. Szkolenia szyte na miarę. Delta Training: praktyczne szkolenia na najwyższym poziomie. Sprawdź!

deltatraining.pl
Dodano: 2011
dfs firma szkoleniowo doradcza

Strona dfs.com.pl firmy Dfs, świadczącej szkolenia z zakresu biznesu i finansów. Od wielu lat ściśle współpracujemy z PwC oraz SGH w Warszawie. Oprócz wymienionej branży polecamy nasze doradztwo.

dfs.com.pl
Dodano: 2014-05-04
dom wiedzy - kursy i szkolenia

Serwis stołecznej spółki Dom Wiedzy Staniurski i Wspólnicy. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z wielu działów HR. Dysponujemy komfortowymi salami w centrum szkoleniowym położonym w Warszawie.

dom-wiedzy.pl
Dodano: 2017-02-19
szkolenia bhp pracowników

Świętokrzyskie Centrum BHP ma w swojej ofercie przeprowadzanie szkoleń i kursów BHP przez internet.

ebhp.edu.pl
Dodano: 2011
ecrr

Ecrr.pl, Europejskie Centrum Rozwoju Rachunkowości. Jesteśmy specjalistyczna firmą szkoleniową działającą na rynku od 2003 r. Prowadzimy szkolenia z zakresu rachunkowości, podatków i akcyzy.

ecrr.pl
Dodano: 2013-02-14
szkolenia bhp dąbrowa górnicza

Ekol-Bhp to Firma Usługowo - Doradcza wyspecjalizowana w prowadzeniu szkoleń bhp dla wszystkich grup zawodowych. Ponadto firma zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie bhp.

ekol-bhp.pl
Dodano: 2011-07-01
kursy i szkolenia elektronika

Gdy jesteś zainteresowany szkoleniami, kursami z elektroniki pojazdowej, sprawdź aktualną ofertę promowaną przez TomSad. Szkolenia ABC programatorów obejmują teorię i praktykę. Szczegóły na stronie.

elektronika-samochodowa.com
Dodano: 2015-04-29
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów