Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka języków
nauka angielskiego - www.123way.pl

Jeśli Twoim marzeniem jest szybko i skutecznie nauczyć się języka obcego, to my je możemy spełnić. Sprawdź ofertę Dynamicznego Centrum Językowego dostępną w Internecie pod domeną 123way .pl

123way.pl
Dodano: 2017-05-14
kurs języka hiszpańskiego adelante

Serdecznie witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoły języka hiszpańskiego "Adelante" - Monika Bielawska. Uczymy indywidualnie oraz w grupach 2, 3 osobowych, dojeżdżamy do naszych Klientów.

adelante-edu.pl
Dodano: 2012-11-19
akcent - nauczanie języków obcych

Witryna poznańskiej Szkoły Języków Obcych Akcent. W bieżącym roku świętujemy 30 rocznicę istnienia. Tradycja nauczania i lektorzy szkoły sprawią, że u nas nauczysz się jęz. angielskiego z akcentem.

akcent-poznan.com.pl
Dodano: 2017-03-19
albion zabrze szkoła językowa

Albion jest szkołą języków obcych znajdującą się na górnym śląsku, w Zabrzu. Albion stosuje sprawdzone, skuteczne metody nauki nieznanych języków obcych np. angielskiego. Poznaj naszą szkołę bliżej.

albion.info.pl
Dodano: 2015-05-23
słownik angielsko polski

Serwis angielskie-slowka.pl to strona przeznaczona do nauki słówek z wykorzystaniem inteligentnych powtórek. Tutaj znajdziesz słownik angielsko-polski jak również bogaty dział angielski.

angielskie-slowka.pl
Dodano: 2012-05-31
kursy angielskiego za granicą

Jeśli uczyć się jęz. angielskiego to na Malcie i tylko z Clubclass Residential Language School. Zajrzyj na angielskinamalcie.pl i sprawdź pakiety dla dorosłych, rodzin, młodzieży, osób po 50-tce.

angielskinamalcie.pl
Dodano: 2014-04-01
język angielski

Język angielski bez wątpienia należy do elity języków, którymi porozumiewa się dzisiejszy świat. Serwis Anglobook udostępnia możliwość nauki tego elitarnego języka w nowoczesny sposób tj. online.

anglobook.pl
Dodano: 2016-05-26
best centrum niemiecki tychy

Szkoła Best od 1996 r. proponuje w pełni profesjonalne i efektywne kursy językowe najważniejszych języków europejskich oraz kilku, najbardziej znaczących języków wschodnich. Sprawdź aktualną ofertę.

bestcentrum.pl
Dodano: 2014-07-16
britannia olsztyn - nauka angielskiego

Britannia Olsztyn zawodowo zajmuje się nauczaniem jęz. angielskiego i innych popularnych języków obcych. Polecamy zajęcia grupowe i indywidualne, a także usługi tłumaczenia zwykłego i przysięgłego.

britannia.olsztyn.pl
Dodano: 2014-12-06
kursy językowe dla firm

Języki obce stanowią o przyszłości w kontaktach między narodami. Wybierając ofertę dostępną pod adresem champions-academy.pl wybierasz najlepszych w nauce jęz. angielskiego i wielu innych języków.

champions-academy.pl
Dodano: 2014-04-16
cityschool szkoła języków obcych

Szkoła Języków Obcych Cityschool zaprasza na angielski w centrum Warszawy - metoda tradycyjna i Callana. Konkurencyjne ceny, wykwalifikowana kadra, klimatyzowane, multimedialne sale szkoleniowe.

cityschool.pl
Dodano: 2014-07-29
język niemiecki - poznań, września

Jęz. niemiecki. To właśnie z tego języka oferuję tłumaczenia tekstów na język ojczysty. Dodatkowo z wymienionego języka prowadzę szkolenia, kursy edukacyjne, specjalistyczne indywidualne i dla firm.

edu-niemiecki.eu
Dodano: 2014-11-23
angielski bemowo warszawa

Englishlab.edu.pl to zróżnicowane metody nauki języka oraz umiejętność nauczania w oparciu o wiedzę. Jak trafić do ucznia, mając na względzie, że każdy uczeń potrzebuje indywidualnego podejścia.

englishlab.edu.pl
Dodano: 2013-07-10
angielski zielona góra

Strona Szkoły Jęz. Angielskiego English Navigator z Zielonej Góry. Pomożemy Ci skutecznie przełamać barierę językową i nauczymy Cię mówić po angielsku. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.

englishnavigator.pl
Dodano: 2020-02-18
express english school

Angielski online. Nauka języka angielskiego przez internet. Kursy dla grup zawodowych (np: policja, pielęgniarki, pracownicy techniczni i budowlani itd.), a także dla gimnazjalistów i maturzystów.

expressenglish.com.pl
Dodano: 2012-04-26
fischer szkoła językowa

Szkoła języków obcych w Legnicy. Niemiecki, angielski, nauka dla dzieci od lat 3, młodzieży i dorosłych! Metoda Callana, metody komunikatywne. Kursy dla firm i instytucji. Kursy maturalne.

fischer.edu.pl
Dodano: 2011-06-08
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów