Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka
prywatne przedszkole warszawa

To co nas wyróżnia na tle konkurencyjnych placówek edukacyjnych to nieczęsto spotykany program dwujęzycznej edukacji językowej. Odwiedzając adres AcademyInternational poznasz nasze pozostałe atuty.

academyinternational.pl
Dodano: 2017-02-09
aedu - testy maturalne online

Człowiek uwielbia się uczyć, o ile nauka przychodzi mu szybko i na tyle skutecznie, że pozostaje w głowie. Poznaj Aedu i zacznij przyswajać wiedzę z pomocą nowoczesnych technologii e-learningowych.

aedu.pl
Dodano: 2016-11-26
akademickie liceum ogólnokształcące

Akademickie Liceum "Lingwista" daje do wyboru trzy klasy: proakademicka, politechniczna, dwujęzyczna. Rozszerzone przedmioty i języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański. Atrakcyjne ceny.

akademickieliceum.eu
Dodano: 2012-05-16
all about dance studio

Szczecińska All About Dance Studio to szkoła, której instruktorzy nauczą Cię wielu rodzajów tańca, niezależnie od tego czy jesteś dzieckiem czy osobą dojrzałą. Zajrzyj na stronę szkoły i poznaj ją.

allabout-dance.pl
Dodano: 2019-07-23
lekcje rysunku i malarstwa w toruniu

Spragnionym nauki rysowania i malowania polecamy stronę toruńskiej Pracowni Plastycznej Arcana. Dysponujemy zawodową pracownią komputerową. Dzięki niej poznasz tajniki projektowania graficznego.

arcana-pracownia.pl
Dodano: 2014-06-29
wszystkie arkusze maturalne

Korzystając z arkuszmaturalny.pl masz wgląd do dostępnych Arkuszy Maturalnych wraz z cennymi informacjami dotyczącymi uczelni. Serwis jest kopalnią pomocy dla abiturientów, którzy chcą zdać maturę!

arkuszmaturalny.pl
Dodano: 2012-12-28
szkoła tańca poznań artofmove.pl

Jeśli lubisz taniec i chciałbyś spędzać czas na jego doskonaleniu, skorzystaj z usług Art Of Move. Art Of Move to poznańska szkoła tańca ucząca tańców towarzyskich np. latyno-amerykańskich.

artofmove.pl
Dodano: 2016-12-30
korepetycje z matematyki

Korepetycje z matematyki dla każdego. Lekcje na odległość przez Skype jak i tradycyjne spotkania w Skarżysku-Kamiennej, Kielcach i okolicach. Rozwiąże również zadania z dowolnego zakresu materiału.

arturwrobel.com
Dodano: 2012-08-05
bartlomiej-stolarczyk.com

Być asertywnym to dla wielu osób ciężkie zadanie, czasem nie możliwe do realizacji. Jeśli chcesz się nauczyć bycia naprawdę asertywnym wejdź na stronę bartlomiej-stolarczyk.com i rozpocznij naukę.

bartlomiej-stolarczyk.com
Dodano: 2014-03-19
akademia twórczego rozwoju

Wejdź na stronę Bystrzaka, Akademii Twórczego Rozwoju. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych nauczycieli, pedagogów. Z pasją i dużym zaangażowaniem budzimy w dzieciach ciekawość otaczającego je świata.

bystrzak-lodz.pl
Dodano: 2015-04-07
calculatic

Ten, kto szuka rozwiązania problemu związanego z obsługą Excela, powinien zajrzeć do nas. Podsuwamy praktyczne rozwiązania problemów identyfikowanych z programem Excel. Przetestuj nasze narzędzie.

calculatic.pl
Dodano: 2017-08-08
korepetycje chemia

Chemia to przedmiot, który potrafi nastręczać uczniom lub studentom wielu kłopotów. Jeśli i Ty masz problem z chemią. Skorzystaj z korepetycji udzielanych przez doświadczonego nauczyciela chemii.

chemia.oferrta.pl
Dodano: 2016-07-03
centrum kształcenia ustawicznego nr 1

Bez wątpienia największe i prawdopodobnie najdłużej istniejące CKU w stolicy. Oferuje bezpłatną naukę w 3 letnim Liceum Ogólnokształcącym lub 2 letnią naukę w Szkole Policealnej dla Dorosłych.

cku1.edu.pl
Dodano: 2015-12-03
medicum collegium umk

Oficjalna witryna Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, tj. Collegium Medicum. Za jej pomocą dostarczamy zainteresowanym wszystkie ważne wiadomości z życia uczelni, w tym informacje dot. rekrutacji.

cm.umk.pl
Dodano: 2016-05-07
interccom studia 2 stopnia łódź

Studiowanie przez Internet stało się faktem. Już teraz możesz zdobywać wiedzę i wyższe wykształcenie dzięki e-lerningowi, tj. nauce przez Internet. Wejdź na naszą stronę i poznaj szczegóły oferty.

cswi.edu.pl
Dodano: 2015-04-22
korepetycje łódź

Misją Cyfrowanki jest prowadzenie zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów ścisłych takich jak informatyka oraz matematyka. Na polecanej stronie prezentujemy m. in. darmowe lekcje pokazowe. Odwiedź nas.

cyfrowanka.pl
Dodano: 2015-11-22
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów