Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Kursy
kierowca

Aby móc wykonywać transport drogowy w zakresie przewozu drogowego rzeczy lub osób, należy posiadać ukończone odpowiednie kursy. Zobacz jakie na abc-szkolenia.com i skorzystaj z dostępnej oferty.

abc-szkolenia.com
Dodano: 2013-12-17
kursy dla kamerzystów warszawa

Kursy wideofilmowania i montażu filmów video dla kamerzystów. Na stronie znajdziesz ofertę kursów dla kamerzystów i montażystów oraz szczegółowe opisy szkolenia.

abcfilmowania.pl
Dodano: 2012-03-15
abes prawo jazdy myszków

Zdobądź swoje wymarzone prawo jazdy kat. B z Abesem. Abes to dobra szkoła nauki jazdy z Częstochowy. Wymieniona szkoła od ponad 20 lat szkoli swoich kursantów pod opieką kulturalnych instruktorów.

abes.pl
Dodano: 2016-04-14
ewa romanow-głowacka

O ile pasjonuje Cię projektowanie wnętrz mieszkalnych lub idea home stagingu i pragnąłbyś rozszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. W takim przypadku nasza propozycja jest dla Ciebie stworzona.

akademia.ewaromanow.pl
Dodano: 2014-09-05
akademia dietetyki kraków

Dietetyka to kierunek z przyszłością gdyż społeczeństwo, zdrowym sposobom żywienia i diety poświęca coraz więcej uwagi. Akademia Dietetyki to placówka oświatowa kształcąca przyszłe kadry dietetyków.

akademiadietetyki.pl
Dodano: 2016-09-16
kursy florystyki

Strona Akademii Florystyki. Jesteśmy placówką oświatową kształcącą przyszłe kadry florystów. Organizujemy kursy florystyczne w wielu miastach Polski. Szczegóły dot. kursów dostępne są na stronie.

akademiaflorystyki.pl
Dodano: 2016-01-28
placówka akademia polska

Akademia Polska prowadzi wiele specjalistycznych kursów na terenie całego kraju. Wśród dostępnych kierunków kształcenia znajdują się takie kursy jak Instruktor Fitness czy Animator Czasu Wolnego.

akademiapolska.pl
Dodano: 2016-08-25
rzeszowska akademia sportu

Akademiarzeszow.pl w ramach swojej działalności oferuje między innymi: kurs Instruktora Nordic Walking – Leki, szkolenie do prac na wysokości w dostępie linowym, kurs animatora czasu wolnego.

akademiarzeszow.pl
Dodano: 2014-03-19
alien najlepsza szkoła jazdy szczecin

Prawo jazdy kategorii A jest pożądanym dokumentem. Uprawnienie to daje możliwość chociażby podjęcia pracy. Młodym ludziom, którzy pragną mieć prawo jazdy polecamy Alien, szczecińską szkołę jazdy.

alien.szczecin.pl
Dodano: 2016-02-24
apt tango argentino lublin

Strona, na której króluje taniec. Akademia Promocji Tańca w Lublinie prowadzi kursy tańca dla dzieci i dorosłych. Założycielką szkoły jest wielokrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski w tańcach.

apt.lublin.pl
Dodano: 2015-02-08
beauty extra

Akademia Szkoleń Kosmetycznych Beauty Extra to centrum szkoleniowe organizujące kursy stylizacji paznokci. W ofercie dostępne są także kursy wizażu, medycyny estetycznej, kosmetyczne i wiele innych.

beautyextra.pl
Dodano: 2017-03-04
kurs certyfikat kompetencji katowice

Strona CertyfikatKatowice zachęca Państwa m. in. do odbycia kursu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych pozwalający przygotować się do egzaminu państwowego w zakresie przewozu rzeczy lub osób.

certyfikatkatowice.pl
Dodano: 2017-11-03
kursy na wózek widłowy zielona góra

Nieopodal Zielonej Góry, w Drzonkowie znajdziesz przedsiębiorstwo Crevi Consulting. Crevi Consulting organizuje szkolenia operatorów urządzeń transportu bliskiego, w tym m. in. kursy na suwnice.

crevi-consulting.pl
Dodano: 2016-04-16
driver nauka jazdy

Serwis www Szkoły Nauki Jazdy prowadzącej skuteczne i bezstresowe kursy na Prawo Jazdy w Głogowie i we Wschowie. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań Kursantów.

driver-jazda.pl
Dodano: 2016-11-09
kurs wychowawcy kolonijnego

Nie masz planów na wakacje, a chciałbyś wypocząć i zarobić. Zapisz się więc na kurs wychowawcy kolonijnego. Dzięki niemu zdobędziesz bezterminowy certyfikat. Niniejszy kurs jest zgodny z ustawą MEN.

e-prymus.pl
Dodano: 2014-08-25
kursy polskiego języka migowego - edupj...

Język migowy to fantastyczne rozwiązanie dla osób pozbawionych normalnego sposobu komunikowania się ze światem. EduPJM oferuje szkolenia z języka migowego dla każdego chętnego do nauki ucznia.

edupjm.pl
Dodano: 2013-09-19
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów