Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Usługi - Medycyna
szpital chirurgii jednego dnia eter-med

Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic jest częścią Centrum Medycznego Eter-Med. Nowy i bezpieczny szpital oferuje zabiegi ortopedyczne, laryngologiczne i chirurgiczne. Jakość gwarantowana.

1DayClinic.pl
Dodano: 2016-02-27
abovo - psychoterapeuta białystok

Jeśli doświadczasz problemów z obniżoną wartością swojej osoby lub zmagasz się z innym problemem psychologicznym. Skorzystaj ze wsparcia płynącego z Abovo - białostockiego gabinetu psychologicznego.

abovo.bialystok.pl
Dodano: 2019-05-28
fizjoterapia agnieszka śpiewak

Witryna dostarcza informacji o fizjoterapii wykonywanej przez A. Śpiewak. Ta doświadczona fizjoterapeutka specjalizuje się w niefarmakologicznym leczeniu bólu pochodzącego ze stawów lub kręgosłupa.

agnieszkaspiewak.pl
Dodano: 2017-03-05
aparaty słuchowe akustyk

Zawodowo zajmujemy się doborem aparatów słuchowych znanych firm. W ofercie znajdziesz aparaty słuchowe Siemens, Phonak, Widex i wiele innych. Odwiedź nas i skorzystaj z darmowego badania słuchu.

akustyksluchu.pl
Dodano: 2017-09-21
alkater odtruwanie warszawa

Skuteczne leczenie alkoholizmu i narkomanii to podstawowa działalność Ośrodka Leczenia Uzależnień Alkater z Warszawy. Stołeczny Alkater zapewnia doskonałą pomoc dla osób chcących zerwać z nałogiem.

alkater.pl
Dodano: 2015-12-20
altimadental dentysta kraków centrum

Specjalizujemy się w świadczeniu bezbolesnych zabiegów dentystycznych. W leczeniu stomatologicznym wspomaga nas ultranowoczesny sprzęt. Gabinety Stomatologiczne Altima Dental znajdziesz w Krakowie.

altimadental.pl
Dodano: 2017-05-31
dietetyk kraków

Amplus to profesjonalna poradnia medyczna w Krakowie obejmująca takie dziedziny jak odchudzanie (w tym pomoc dietetyka), pediatria, choroby wewnętrzne, rehabilitacja. Serdecznie Państwa zapraszamy.

amplus.org.pl
Dodano: 2013-09-23
dentysta warszawa anadent

Trzy nowoczesne, prywatne kliniki stomatologiczne zrzeszone pod jednym szyldem to Anadent. Naszej najwyższej jakości sposoby leczenia możemy zaproponować Państwu w Warszawie oraz w Piasecznie.

anadent.pl
Dodano: 2015-02-05
implanty warszawa

Jesteś zainteresowany implantami zębów? Doskonale trafiłeś! Polecamy jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Warszawie – Anident. Specjalizacją Anidentu są implanty stomatologiczne.

anident.pl
Dodano: 2012-03-29
psychoterpia wrocław

Gdy trapią Cię problemy z osobowością i poszukujesz osoby, która udzieli Ci wsparcia w powrocie do zdrowia psychicznego. Skorzystaj z porad psychologia i psychoterapeuty A. Kowskiej-Polańskiej.

annakowska.pl
Dodano: 2016-04-24
psycholog kraków - psychoterapeuta

Ludzka natura znana jest z tego, że jest złożona. Współczesny człowiek coraz częściej jest narażony na niełatwe stany emocjonalne. Annarekel.pl świadczy pomoc psychologiczną dla dzieci i dorosłych.

annarekel.pl
Dodano: 2014-02-16
apc analizy medyczne laboratoria łódź

Serwis zachęcający do przeprowadzenia potrzebnych badań i analiz medycznych w łódzkim Prywatnym Laboratorium Medycznym APC. Wymienione laboratorium posiada certyfikat ISO 9001:2008.

apc-analizy.pl
Dodano: 2015-12-06
dentysta stalowa wola stomatolog

ArtDent Centrum Stomatologii mieszące się w Stalowej Woli jest znane w mieście ze świetnej klasy lekarzy specjalistów, którzy pracując na doskonałym sprzęcie, nowocześnie i bez bólu leczą pacjentów.

artdent.pl
Dodano: 2016-02-07
dentysta wrocław

Z pomocą strony artident.pl Klinika Stomatologiczna działająca pod szyldem ArtiDent zaprasza Wrocławian i nie tylko na całościowe usługi stomatologiczne, w tym protetyczne i ortodontyczne.

artident.pl
Dodano: 2013-11-18
artroskopia kolana łódź

W FMC konsultujemy i leczymy choroby układu mięśniowo-szkieletowego w drodze artroskopii czyli bezpiecznej techniki zabiegowej wykonywanej w sali operacyjnej. Na leczenie stawów zapraszamy do Łodzi.

artroskopialodz.pl
Dodano: 2019-01-16
atria centrum stomatologii

Katowice, Mysłowice, Chorzów, Ruda Śl i Siemianowice Śl. W tych miastach górnego śląska funkcjonują nowoczesne centra stomatologiczne oznaczone logiem Atria. Atria, prosta droga do ładnego uśmiechu.

atria.com.pl
Dodano: 2016-08-03
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów