Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Usługi - Sprzątanie
utylizacja komputerów warszawa

Elektroodpady należą do rodziny odpadów niebezpiecznych. Do ich odbioru i utylizacji potrzeba specjalistycznej firmy. Taką firmą jest legalnie działające stołeczne Ago Recykling. Więcej na stronie.

agorecykling.pl
Dodano: 2016-02-08
firma sprzątająca

O Agrze zwykło się mówić, że to firma sprzątająca inna niż wszystkie. Klienci Agry cenią sobie jej usługi, gdyż podczas sprzątania firmie nie umyka żaden szczegół. Agra, szeroki wachlarz usług.

agra24.pl
Dodano: 2015-01-17
sprzątanie biur i mieszkań

Firma świadczy usługi porządkowe dla firm i osób prywatnych oraz mycie okien do 11m na terenie Łodzi i okolic.

alicja-firma.pl
Dodano: 2011
prace wysokościowe

Gdy poszukujesz firmy zapewniającej wykonanie prac wysokościowych, przeprowadzenie analizy termicznej czy odśnieżenie dachu. Zatrudnij ekipę fachowców z Alpin-Term. Alpin-Term to firma z Zawiercia.

alpin-term.pl
Dodano: 2015-12-26
sprzątanie szczecin fhu ziarko

Macie Państwo problem z zachowaniem porządku, higieny, wyglądem terenów zielonych lub przydomowego ogródka? My z profesjonalnym zaangażowaniem i czystą przyjemnością pomożemy Wam się go pozbyć.

an-sprzatanie.pl
Dodano: 2012-05-15
atp service - piaskowanie, czyszczenie

Dzięki serwisowi atpservice.pl uzyskasz dostęp do fachowców zajmujących się czyszczeniem każdego rodzaju elewacji, kostki brukowej, kamienia naturalnego, innych powierzchni. Wykonujemy piaskowanie.

atpservice.pl
Dodano: 2013-01-27
pranie tapicerki

Co jakiś czas warto zrobić w domu gruntowne porządki mające na celu wyczyszczenie lub wypranie tapicerki meblowej, wykładzin czy żaluzji. Warto wtedy zamówić fachowców z krakowskiej firmy AZclean.

azclean.pl
Dodano: 2016-04-05
bewer - firma sprzątająca do biur

Bewer, firma sprzątająca zachęca do korzystania z oferowanych przez siebie specjalistycznych usług czystościowych. Wynajmując Bewer, zapewniasz sobie czystość w ustalonych miejscach. Sprawdź nas.

bewer.pl
Dodano: 2015-08-22
bogusław krupiński transport - usługi

Fachowców zajmujących się odśnieżaniem oraz odbiorem odpadów komunalnych i nieczystości płynnych znajdziesz na bktransport.eu Firma posiada pojemniki i kontenery na śmieci w różnych wielkościach.

bktransport.eu
Dodano: 2012-09-11
bscp sprzątanie biur

Poszukując na terenie Trójmiasta firmy zajmującej się profesjonalnie i niedrogo usługami czystościowymi, warto pochylić się nad cennikiem firmy BSCP z Gdyni. Ta firma polepszy Wasz komfort życia.

bscp.pl
Dodano: 2016-02-20
firma sprzątająca biura

Clares to przedsiębiorstwo, które zawodowo świadczy usługi porządkowe i sprzątania. Clares skutecznie przywraca ład i porządek w biurach, firmach, obiektach przemysłowych i na terenach zielonych.

clares.pl
Dodano: 2018-10-21
pranie dywanów łódź

Serwis spółki Clean-Service z Łodzi. Clean-Service zadba o to, aby Twoje sprzęty takie jak dywany, wersalki, fotele i inne meble tapicerowane dzięki ich wypraniu zyskały czystość jak w dniu zakupu.

clean-service.net.pl
Dodano: 2016-03-22
mycie okien i szyb

Firma Cleanbet specjalizuje się w myciu okien, szyb oraz elewacji szklanych wodą demineralizowaną metodą Reach & Wash. Zajmujemy się również czyszczeniem kostki brukowej, ogrodzeń, witryn i dachów.

cleanbet.pl
Dodano: 2014-10-06
firmy sprzątające. sprzątanie gdynia

Usługi profesjonalnego sprzątania. Centra logistyczne i handlowe, zakłady przemysłowe, wspólnoty mieszkaniowe, biurowce, promy, tereny zielone - aranżacja, pielęgnacja. Jakość kompleksowej usługi.

cleaneco2000.pl
Dodano: 2011-06-05
firma sprzątająca cleanup pro

Naszym zdaniem nikt tak nie posprząta jak Cleanup–Pro z Pruszcza Gdańskiego. Nie ma dla nas takiej powierzchni, której nie da się solidnie posprzątać. Usługami obejmujemy m. in. firmy i instytucje.

cleanup-pro.pl
Dodano: 2016-05-24
wywóz nieczystości radzymin

Clean World to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w sortowaniu odpadów, a także specjalistycznym wywozie nieczystości. Siedzibą firmy jest Wołomin. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne.

cleanworld.pl
Dodano: 2014-09-12
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów