Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Społeczeństwo - Pozostałe
1 procent na fundacje

Jak co roku każdy dorosły polak ma obowiązek złożyć tzw. PIT. Przy tej okazji można wesprzeć 1 procentem Fundację Na Ratunek. Fundacja niesie pomoc dzieciom walczącym z chorobami nowotworowymi.

1procent.naratunek.org
Dodano: 2016-04-02
portal dla ojców

Portal dla mężczyzn mających zostać tatą. Portal stanowi dużą i mocno przydatną dawkę wiadomości, które każdy nowo upieczony ojciec powinien mieć w małym palcu. Porady i wskazówki czekają na Ciebie.

bedetata.pl
Dodano: 2015-11-06
marsz żałobny kwartalnik

Strona wydawnictwa reklamowo-prasowego, którego misją jest zbudowanie multimedialnej platformy udostępniającej w jednym miejscu wszystkie istotne informacje, ogłoszenia, opinie osób i nie tylko.

bialeiczarne.info
Dodano: 2015-05-13
claudia porady dla kobiet

Claudia jest portalem tworzonym z myślą o kobietach, dostarcza im odpowiedzi na nurtujące pytania i podpowiedzi jak radzić sobie z problemami życia codziennego. Claudia to też moda, uroda i zdrowie.

claudia.pl
Dodano: 2016-07-03
dom pomocy społecznej nowy sącz

Dom Pomocy Społecznej w Nowym Sączu świadczy opiekę nad osobami starszymi, przewlekle chorymi, w śpiączce, niepełnosprawnymi. Po szczegóły naszej oferty zapraszamy na stronę domopiekicalodobowej.pl

domopiekicalodobowej.pl
Dodano: 2014-03-31
ustka dom seniora

Serwis prezentujący Prywatny Dom Seniora w Ustce. Placówka jest przeznaczona dla kilkunastu osób znajdujących się w podeszłym wieku, w tym z takimi schorzeniami jak m. in. Alzheimer i Parkinson.

domsenioraustka.tp2.pl
Dodano: 2015-10-19
e-ulgi.prv.pl

Strona dedykowana osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom. Zaglądając na niniejszą stronę zyskacie Państwo przydatną wiedzę dotyczącą np. ulg oraz uprawnień należnych osobom niepełnosprawnym.

e-ulgi.prv.pl
Dodano: 2016-01-11
gops w udaninie

Serwis internetowy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Udaninie. Za pośrednictwem niniejszego serwisu dostarczamy Państwu istotne informacje o działalności ośrodka i wypłacie świadczeń rodzinnych.

gopsudanin.pl
Dodano: 2016-05-28
monarchia konstytucyjna

Serwis promuje w Internecie tzw. Monarchię Konstytucyjną, czyli królestwo z zasadami. Internauci, którzy skorzystają z zaproszenia do odwiedzenia polecanej strony uzyskają dostęp do ciekawych tez.

monarchiakonstytucyjna.pl
Dodano: 2016-06-19
Życzenia urodzinowe

Na stronie publikujemy starannie wybrane życzenia na wszelkie okazje. Każdy znajdzie tu odpowiednie słowa, by zrobić przyjemność swoim bliskim. Mamy życzenia urodzinowe, życzenia noworoczne.

najlepsze-zyczenia.eu
Dodano: 2011-12-28
nekrologi wrocław - nekrologi w gazetac...

Jeżeli chcesz poinformować o śmierci bliskiej Ci osoby, zamieść w łatwy sposób nekrolog w lokalnych lub ogólnopolskich wydaniach gazet. Bez wychodzenia z domu, dzięki www.nekrologi-wroclaw.pl

nekrologi-wroclaw.pl
Dodano: 2014-05-14
wspomnienia w internecie

Wracając myślami do przeszłości często wspominamy bliskich, których nie ma już między nami. Odwiedź polski serwis internetowy OgrodyWspomnień. Możesz tu stworzyć także drzewo genealogiczne rodziny.

ogrodywspomnien.pl
Dodano: 2013-06-25
piosenki religijne

Serwis religijny piosenkireligijne.pl zawiera tysiące piosenek religijnych oraz wykonania, teksty, chwyty. W serwisie mamy wszystkie pieśni religijne na różne okazje, kolędy i piosenki świąteczne.

piosenkireligijne.pl
Dodano: 2014-06-24
poetycka strefa jerzego granowskiego

Twórczość poetycka i artystyczna oraz polecani autorzy. Wiersze do czytania i słuchania.

poetycka.strefa.pl
Dodano: 2011-04-17
złota jesień dom starców legionowo

Osoby w podeszłym wieku, które potrzebują dwudziestoczterogodzinnej opieki medycznej, mogą skorzystać z usług, jakie zapewnia Dom Opieki Złota Jesień z siedzibą w Jabłonnie niedaleko Warszawy.

prywatnydomopieki.eu
Dodano: 2014-08-07
stylowa kobieta

Stylowakobieta.info.pl to strona dla kobiet. Każda z pań znajdzie tutaj coś dla siebie. Moda, zdrowie, styl, obuwie. To tylko garstka tego o czym można poczytać na wymienionej stronie. Polecamy.

stylowakobieta.info.pl
Dodano: 2014-05-08
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów