Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Rozrywka - Muzyka
zespół muzyczno-weselny casablanca

Tworzymy zespół muzyczny z okolic Częstochowy, specjalizujemy się w oprawie muzycznej wszelakich imprez. Naszym mottem jest doskonała zabawa. Istnieje możliwość posłuchania nas na żywo!

zespol-casablanca.pl
Dodano: 2012-03-21
zespół muzyczny elkameleon

Na niniejszej stronie znajdziesz informacje dotyczące zespołu muzycznego elKameleon. Ponadto pliki muzyczne, opis działalności i oczywiście galerię zdjęć z imprez, na których elKameleon wystapił.

zespol-elkameleon.pl
Dodano: 2015-02-02
zespół muzyczny euphoria - wejherowo

Zespół muzyczny Euphoria zajmuje się oprawą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych od wesel po osiemnastki. Nie posiłkujemy się podkładami midi i mp3. Gramy m.in. na obszarze woj. Pomorskiego.

zespol-euphoria.pl
Dodano: 2012-11-25
zespół muzyczny extim

Zespół Extim to grupa muzyków pełna entuzjazmu, która rozkręci Twoje wesele lub inną imprezę okolicznościową. Gramy na żywo muzykę rozrywkową i mamy profesjonalne podejście do każdego klienta.

zespol-extim.pl
Dodano: 2012-09-27
zespół muzyczny optimals lubin

Zwykło się o nas mawiać, że jesteśmy zespołem muzycznym na każde wesele. To prawda, ale nasz dobrze zgrany duet może znakomicie oprawić muzycznie każdą imprezę. Przy naszej muzyce bawią się wszyscy.

zespol-optimals.pl
Dodano: 2014-07-05
zespół muzyczny na wesele - concret

Świetny zespół muzyczny na wesele z Kielc, tak mówi się o zespole Concret z Wodzirejem. Wybór wskazanego zespołu to gwarancja udanej oprawy muzycznej wesela. Na stronie poznasz repertuar zespołu.

zespolconcret.pl
Dodano: 2020-08-25
zespół muzyczny komfort

Oprawa muzyczna na wesela, Sylwestra, Studniówki i inne imprezy. Instrumentarium: Saksofon, Gitara Solowa, Instrumenty Klawiszowe, Akordeon, Tamburyno. Wokal: Damski i Męski, oświetlenie. Zapraszamy

zespolkomfort.pl
Dodano: 2011-11-19
zespół muzyczny magic - pomorskie

Zespół Muzyczny Magic wykona oprawę muzyczną wesela. Nie stosujemy gotowych podkładów muzycznych. Gramy, śpiewamy na żywo. Jesteśmy z Trójmiasta, a nasz rejon działalności to głównie woj. pomorskie.

zespolmagic.pl
Dodano: 2014-09-02
zespół muzyczny reflex

Jesteśmy trzyosobowym zespołem muzycznym z Bolesławca. Gramy głównie w okolicach (Bolesławiec, Lubań, Chojnów, Polkowice, Lubin, Żagań, Gryfów Śląski). Więcej o nas znajdziesz na zespolreflex.info

zespolreflex.info
Dodano: 2013-09-03
zespoły weselne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą muzyczną. Mirex to łódzka agencja zespołów muzycznych zrzeszająca profesjonalne zespoły z centralnej Polski.

zespolyweselne.pl
Dodano: 2011
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów