Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Rozrywka - Imprezy
organizacja imprez masowych

Agencja artystyczna 5 Żywiołów to idealny partner do powierzenia organizacji przeróżnych imprez dużego i małego kalibru. Specjalnością agencji jest realizacja festiwali, larpów i gier terenowych.

5zywiolow.com
Dodano: 2017-04-05
najlepsze oferty andrzejkowe

Andrzejki i Sylwester przysparzają moc niezapomnianych wrażeń. Aby jeszcze bardziej je ubogacić warto wybrać się na zabawę zorganizowaną w jednym z wielu polecanych obiektów. Zobacz nasze oferty.

andrzejkowo.pl
Dodano: 2016-11-04
art-margot trio jazzowe warszawa

Na stronie artmargot.pl zaznajomisz się z propozycją agencji artystycznej Art-Margot, która wykonuje swą działalność od 2000 roku. Proponujemy występy zespołów jazzowych, pianistów barowych, chórów.

artmargot.pl
Dodano: 2014-07-02
telebimy

Ation - jesteśmy grupą kreatywną specjalizującą się w audio-wizualnej oprawie imprez oraz produkcji i montażu wideo. Zapewniamy audio - wizualną obsługę imprez, targów, konferencji.

ation.pl
Dodano: 2011
balony warszawa - balony hel i powietrze

Udane przyjęcie czy inna impreza nie może odbyć się bez obowiązkowych gadżetów. Balony na hel lub powietrze są gwarancją świetnej zabawy. Na balonikowo.pl nabędziesz balony w różnych kształtach.

balonikowo.pl
Dodano: 2013-04-06
agencja czajka - imprezy firmowe

Agencja Czajka z Rybnika poleca usługi organizacji imprez dla dzieci i dorosłych, klaunów, współzawodnictwo i wiele więcej. Organizujemy również eventy na targach i innych imprezach. Zapraszamy!

czajka.rybnik.pl
Dodano: 2012-11-03
dj na wesele kielce - marjo

Gdy kroi się impreza firmowa, wesele, poprawiny lub jakakolwiek inna uroczystość, której przebieg jest niewyobrażalny bez Dj, wodzireja, konferansjera to kompetentną osobę znajdziecie na djmarjo.pl

djmarjo.pl
Dodano: 2014-09-25
dj na wesele

Na stronie znajdziesz namiary na wodzireja, konferansjera i DJ, który umiejętnie rozkręci każdą imprezę. Muzyka porywająca do tańca i nietuzinkowe zabawy dla gości sprawią, że impreza będzie udana.

djnawesele-opole.pl
Dodano: 2016-04-12
dj retro - dj i wodzirej na wesele

Wodzirej, DJ Retro to właściwy człowiek do prowadzenia zabawy firmowej, studniówki, zabawy weselnej itp. imprez. Doświadczenie i profesjonalizm tego konferansjera daje gwarancję przedniej zabawy.

djretro.pl
Dodano: 2016-10-13
wynajem dmuchańców

Udana impreza plenerowa, w której przewiduje się udział najmłodszych nie może się obyć bez dmuchańców i karuzel. Zamów te atrakcje korzystając ze strony Dmuchana-Kraina. Zobacz nasze propozycje.

dmuchana-kraina.pl
Dodano: 2016-11-24
dmuchańce wynajem

Dzięki przedmiotowej stronie www firma Gastro Music promuje swoje usługi w zakresie dostarczania atrakcji dla dzieci i dorosłych na niemal każdą okazję. Całościowo obsługujemy imprezy np. plenerowe.

dmuchance.co
Dodano: 2016-02-18
kompleksowa obsługa imprez i wydarzeń

Jeśli życzysz sobie by Twoja impreza była naprawdę efektowna, to z przyjemnością się tego podejmiemy. Jako firma Efekt z górnego śląska zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkich imprez i wydarzeń.

estrada.slask.pl
Dodano: 2015-04-10
estrada wołomin oświetlenie estradowe

Jako Estrada Wołomin, kompleksową obsługą imprez masowych zajmujemy się od ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele liczących się imprez. Sprawdź szczegóły naszej oferty i galerię z imprez.

estradawolomin.pl
Dodano: 2016-04-25
fajerwerki

Jeśli chcesz kupić doskonałej jakości materiały pirotechniczne lub też zorganizować dla kogoś efektowny pokaz fajerwerków, to już teraz zajrzyj na etnafajerwerki.pl Te fajerwerki Cię nie zawiodą.

etnafajerwerki.pl
Dodano: 2014-05-09
fotobudka trójmiasto

Zajmując się organizacją imprez warto pamiętać o tzw. rozrywkach dla gości biorących w nich udział. Najlepiej jednak obsługę imprez powierzyć profesjonalistom w branży. Wtedy zajrzyjcie do nas.

fotobudeczki.pl
Dodano: 2016-02-27
organizacja imprez i koncertów

Grupa Etna to zespół fachowców specjalizujących się w różnych dziedzinach branży rozrywkowej. Organizujemy koncerty i imprezy w plenerze. Na stronie grupaetna.pl sprawdzisz naszą aktualną ofertę.

grupaetna.pl
Dodano: 2014-05-11
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów