Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Rozrywka - Humor
antypartia.pl najlepsza satyra w sieci

Jeżeli lubisz w sposób śmieszny, ale zarazem kulturalny komentować aktualne wydarzenia polityczne. To serwis Antypartia będzie dla Ciebie idealnym miejscem do wyrażania swoich komentarzy.

antypartia.pl
Dodano: 2016-04-19
chamsko

Serwis dla fanów nietypowego, dziwnego i specyficznego czarnego humoru. W serwisie znajdują się obrazki, zdjęcia, filmiki i zdjęcia, które jednych będą bawić, a innych zszokują i obrzydzą.

chamsko.net
Dodano: 2014-08-15
docinek.com twoja strona z rozrywką

Korzystanie ze strony docinek, może skutkować poprawą Twojego humoru. Opisywana strona przedstawia bazę śmiesznych memów politycznych. Memy te zostały specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowane z sieci.

docinek.com
Dodano: 2015-04-05
demoty

Uprzyjemnij sobie wolny czas i spędź go na niniejszej stronie. Udostępniamy sporą dawkę humoru w świetnym wydaniu. Oprócz tego serwujemy myśli i powiedzenia ubrane w atrakcyjną formę przekazu.

e-picfun.pl
Dodano: 2016-05-16
kabarety

Najlepsza sposób na poprawę humoru w kilka chwil! Oglądaj najciekawsze skecze i kabarety całkowicie za darmo w portalu ekabarety.tv Pamiętaj o oddaniu głosu na swój ulubiony film. Zapraszamy!

ekabarety.tv
Dodano: 2012-08-05
kabarety

Fani dobrego humoru serwowanego przez ekipy kabaretowe powinni koniecznie odwiedzić polecany adres internetowy. Tylko u nas znajdziesz ogromną porcję świetnej zabawy, skutecznie poprawiającej humor.

kaba-rety.pl
Dodano: 2014-05-25
kabaret

Kabaret DKD - skecze kabaretowe, polskie kabarety. Imprezy firmowe, integracyjne i motywacyjne. Posłuchaj muzyki i obejrzyj śmieszny filmik. Zobacz nowości kabaretu i zapisz się do newslettera.

kabaretdkd.pl
Dodano: 2011
humor

Zapraszamy do odwiedzenia strony z super humorem. Jeżeli szukasz rozrywki znajdziesz ją tu. Duża kolekcja śmiesznych zdjęć, filmików wideo i dowcipów, przegląd prasy jak i autorskie opowieści.

lol24.com
Dodano: 2012-06-05
niezły numer

Strona Niezły Numer przedstawia zbiory śmiesznych demotywatorów, ciekawych zdjęć, filmów, sentencji oraz kawałów nadesłanych przez użytkowników. Większość materiałów ma u nas swoją premierę w sieci.

niezlynumer.pl
Dodano: 2014-11-16
pocisk.org

Pocisk.org to śmieszne zdjęcia, filmy i dowcipy zebrane w jednym miejscu. Codzienne aktualizacje i selekcja materiałów sprawiają, że zawsze otrzymujesz to co najlepsze. Dołącz do naszej ekipy.

pocisk.org
Dodano: 2014-06-19
śmieszne zdjęcia, obrazki i teksty

Na pozytywniej.pl znajdziesz sporą dawkę pozytywnego humoru. Administracja serwisu stara się o to by codziennie umieszczać nowe śmieszne zdjęcia, obrazki oraz dobre teksty. Trzymamy dobry poziom.

pozytywniej.pl
Dodano: 2013-04-06
schizy krzycha

Schizy Krzycha, czyli blog rysunkowy o zabarwieniu satyrycznym. Znajdujące się tu rysunki są zaopatrzone w śmieszne teksty. Inspiracje do prac są czerpane z życia codziennego, pracy, szkoły itp.

schizykrzycha.pl
Dodano: 2015-11-16
śmieszne filmiki i dowcipy

Serwis z dużą porcją rozrywki w postaci śmiesznych filmików, dowcipów i kawałów. Na smiesznefilmiki.hekko.pl można również wrzucać swoje pliki. Na najaktywniejszych Użytkowników czekają nagrody!

smiesznefilmiki.hekko.pl
Dodano: 2013-02-24
szpenior unikalne demotywatory i memy

Na poprawę humoru oraz na wypełnienie wolnego czasu, serwis Szpenior. Publikowane tu ironiczne obrazki są wyjątkowe. Naszych memów nie znajdziesz na żadnej innej stronie. Codziennie nowości.

szpenior.pl
Dodano: 2015-03-08
karykatury - karykaturzysta na imprezę

Rysuję karykatury na imprezach. Na jedną twarz rezerwuję średnio do 3 minut czasu. W godzinę rysuję do 20 karykatur. Wykonuję karykatury ze zdjęć, w zależności od potrzeby kolorowe lub czarno-białe.

www.karykatury-animacja.pl
Dodano: 2018-02-15
zalamka.pl

Załamka jest stroną rozrywkową, dostarczającą codziennie spora dawkę dobrego humoru ukrytego w zdjęciach i obrazkach. Należy wspomnieć, że jej przeglądanie grozi atakami śmiechu i poprawą humoru.

zalamka.pl
Dodano: 2015-03-15
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów