Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Pozostałe
t s group praca za granicą

Dysponujemy propozycjami dobrze płatnego zajęcia, a dokładniej propozycjami pracy za granicą. Agencja Pośrednictwa Pracy na stronie tnsgroup .pl na bieżąco prezentuje oferty pracy w Holandii.

tnsgroup.pl
Dodano: 2015-09-05
unikaton pierwsza platforma rozwoju

Unikaton to prawdopodobnie pierwsza w Polsce platforma rozwoju osobistego. Z nami wykorzystasz swój wrodzony potencjał, a dzięki temu łatwiej osiągniesz swoje cele, plany i spektakularne sukcesy.

unikaton.com
Dodano: 2015-06-20
unirank - platforma rankingowa uczelni

Teraz dzięki stronie unirank.pl ludzie nauki, a także społeczność studencka mają dostęp do świeżych newsów z życia akademickiego. Ponadto publikujemy tu zawsze aktualny ranking uczelni wyższych.

unirank.pl
Dodano: 2014-01-12
praca w wojsku

Strona dla kandydatów do wojska. Zawiera opis procedur przez jakie trzeba przejść by zostać żołnierzem, a także szereg informacji o NSR, korzyściach pracy w wojsku, zarobkach, stopniach wojskowych.

wojskowe.info
Dodano: 2011-06-20
work service express

Tymczasowa, dobrze płatna, legalna z opłacanymi składkami ubezpieczeniowymi. To określenia pracy jaką znajdziesz za pośrednictwem Work Service Express. W WSE czeka na Ciebie praca np. w Belgii.

workexpress.pl
Dodano: 2016-07-11
aterima med

Serwis www należący do Aterima Med. Serwis dostarcza bieżących wiadomości dla osób chętnych podjąć pracę opiekunki nad osobami starszymi zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Poznajmy się bliżej.

www.aterima-med.pl
Dodano: 2018-04-08
aterima

Aterima zatrudnia dla pracodawców polskich i francuskich oferując jednocześnie nowoczesne rozwiązania kadrowo-płacowe. Pracodawco, wejdź do serwisu i sprecyzuj jakiego pracownika aktualnie szukasz.

www.aterima.pl
Dodano: 2018-04-11
agencja pracy tymczasowej fallwork

Serwis agencji pośrednictwa pracy działającej pod szyldem FallWork. Agencja działa w kraju i poza jego granicą. Tutejsza oferta jest kierowana głównie do studentów szukających tymczasowej pracy.

www.fallwork.pl
Dodano: 2018-05-01
praca agencji pracy tymczasowej

Flexteam to adres, pod który warto się udać w celu poszukania i znalezienia atrakcyjnej oferty pracy. Certyfikowane biuro pracy Flexteam dostarcza ofert zatrudnienia zarówno w kraju jak i zagranicą.

www.flexteam.pl
Dodano: 2017-01-16
interdyscyplinarne centrum etyki uj

Incet.uj.edu.pl – Interdyscyplinarne Centrum Etyki UJ ze zbiorami informacji z bioetyki i etyki medycznej; w nich m.in. Kazusy, unikalne zbiory przypadków z krajowej i nie tylko, praktyki medycznej.

www.incet.uj.edu.pl
Dodano: 2013-02-11
irkl - firma rekrutacyjno-szkoleniowa

Serwis www olsztyńskiej Firmy Rekrutacyjno - Szkoleniowej IRKL zawodowo świadczącej usługi dla pracodawców i pracowników. Korzystając z usług firmy znajdziesz poszukiwanego pracownika bądź pracę.

www.irkl.org
Dodano: 2018-04-11
najlepszecv.pl - darmowe wzory cv

CV powinno się wyróżniać na tle innych dokumentów. To może zadecydować o zaproszeniu na rozmowę o pracę. Niesztampowe, a profesjonalne i nowoczesne wzory CV ułatwią Ci to zadanie. Kreator CV online.

www.najlepszecv.pl
Dodano: 2019-02-28
opieka-info.pl - praca dla opiekunek

W witrynie Opieka-Info oferujemy m. in. pracę za zachodnią granicą Polski dla opiekunek i opiekunów do tzw. seniorów. Ofertę wyróżniają stabilne warunki zatrudnienia i zweryfikowane miejsca pracy.

www.opieka-info.pl
Dodano: 2019-07-12
pisanie prac

Jesteśmy doświadczonym serwisem nad wyraz ułatwiającym pisanie prac w języku polskim, a także angielskim. Nasza oferta obejmuje prace o różnej skali trudności tj. magisterskie, licencjackie i inne.

www.pisanieprac-e.pl
Dodano: 2019-12-28
marynistyka

Wydawnictwo Porta Mare to miejsce, w którym króluje marynistyka i polskie linie oceaniczne. W ofercie mamy też przewodniki. Wybierając się np. na Kaszuby warto zaopatrzyć się w nasz przewodnik.

www.powr.pl
Dodano: 2019-07-02
opieka nad osobami starszymi

Jeśli interesuje Cię podjęcie pracy w Anglii jako opiekunka osoby starszej to powinnaś zapoznać się z ofertą wrocławskiej Grupy Veritas. Grupa Veritas oferuje m. in. świetne wynagrodzenie. Sprawdź.

www.veritas-care.pl
Dodano: 2020-02-18
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów