Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Szkolenia
witalni-szkolenia

Zawodowo zajmujemy się organizacją kursów i szkoleń biznesowych w formie zajęć otwartych i zamkniętych. Zajrzyj na stronę witalni.pl i zapoznaj się z aktualnym programem prowadzonych szkoleń.

witalni.pl
Dodano: 2014-06-17
śląskie laboratorium grafologiczne

Ekspertyzy grafologiczne przeprowadzane w sposób szybki, tani i co najważniejsze skuteczny. Wolumen.org to również szkolenia na grafologów, praktyki na biegłych sądowych. Szczegóły w serwisie.

wolumen.org
Dodano: 2014-02-20
kursy wizażu i stylizacji paznokci

Beauty Extra to witryna stołecznej Akademii Szkoleń Kosmetycznych. Prowadzimy szkolenia mające na celu nabycie wiedzy potrzebnej do zawodowej pielęgnacji ciała. Stylizacja paznokci, kurs wizażu itp.

www.beautyextra.pl
Dodano: 2017-01-30
lex labor.pl - szkolenia bhp opole

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest branżą, w której z powodzeniem od lat działa opolska firma Lex Labor. Wejdź na stronę firmową LexLabor i poznaj bliżej nasze wszechstronne, niemałe możliwości.

www.lexlabor.pl
Dodano: 2017-11-10
network masters szkolenia komputerowe

Szkolenia i wdrożenia IT to flagowa działalność stołecznej spółki Network Masters. Network Masters współpracuje z najwyższej klasy trenerami prowadzącymi między innymi szkolenia komputerowe.

www.networkmasters.pl
Dodano: 2017-02-07
jazda defensywna

Wysoki poziom szkolenia techniki jazdy w przystępnych cenach. To znak rozpoznawczy toruńskiego ODTJ Rajder. Ośrodek posiada bogaty wachlarz szkoleń i kursów dla kierowców pojazdów mechanicznych.

www.odtj.net
Dodano: 2017-12-28
korepetycje angielski będzin

Witryna przedstawia ofertę szkoleniowo doradczą aktualnie dostępną w firmie Profes. Wywodzący się z Będzina Profes skutecznie realizuje m. in. projekty rekrutacyjne i selekcyjne pracowników.

www.profes.edu.pl
Dodano: 2018-08-25
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów