Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Szkolenia
pimik kosmetologia wrocław

Strona pimik.pl prezentuje ofertę szkoleń prowadzonych przez Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej we Wrocławiu. Przykładowe szkolenia: rollery medyczne, lipoliza iniekcyjna, botox.

pimik.pl
Dodano: 2014-08-28
polwita - centrum szkoleniowe warszawa

Polwita zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników wszystkich szczebli przemysłu mięsnego. W naszej ofercie znajdują się zarówno warsztaty szkoleniowe jak i ciekawe seminaria.

polwita.pl
Dodano: 2011-04-21
profeum

Tablice interaktywne stanowią bardzo pomocne narzędzie dydaktyczne w biznesie oraz w nauce. Profeum jest firmą zorientowaną na prowadzenie skutecznych szkoleń z obsługi tablic interaktywnych.

profeum.com
Dodano: 2014-09-23
profi fitness school

Profi Fitness School jest międzynarodową akademią fitnessu posiadającą akredytacje międzynarodowe. Akademia posiada zdolność nadawania tytułów osobistego trenera i instruktora fitness.

profi-fitness.com.pl
Dodano: 2015-08-09
progres usługi i szkolenia bhp i ppoż

Radzionkowska firma Progres wykona na Państwa zlecenie wstępne i okresowe szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ. Kadrę fachowców pracujących dla tej górnośląskiej firmy cechuje wysoki poziom kompetencji.

progres-bhp.pl
Dodano: 2016-08-22
szkolenie barista

Pyszna kawa z dodatkami takimi jak spienione mleko, smakowe syropy, przyprawy czy czekolada może uświetnić Twoje przyjęcie z firmą Qualia Caffe oferującą profesjonalny catering. Zapraszamy gorąco.

qualiacaffe.com
Dodano: 2014-04-28
szkolenia iso 9001 warszawa

Poznaj ofertę szkoleń rozjaśniających wiele zagadnień. Szkolenia z systemów zintegrowanych ISO, szkolenia z bezpieczeństwa informacji i wiele innych. Szczegóły oferty przybliży Ci polecana strona.

quality.waw.pl
Dodano: 2016-01-26
rink - manekiny szkoleniowe ruth lee

Oferujemy manekiny Ruth Lee, które można wykorzystać jako wsparcie w prowadzeniu ćwiczeń ratowniczych dedykowanych dla służb mundurowych. Doskonała jakość pozwala na realistyczny przebieg szkoleń.

rink.pl
Dodano: 2015-07-13
safety service

W Safety Service zlecisz szkolenie pracowników z zakresu BHP w języku polskim lub obcym. Safety Service posiada też sklepy z art. branży BHP zapewniającymi właściwe warunki pracy dla wielu zawodów.

safety-service.pl
Dodano: 2019-04-14
sem academy szkolenia adwords

SEM Academy trudni się organizacją dwustopniowych szkoleń dotyczących kampanii AdWords. Biorąc udział w kursach sygnowanych przez SEM Academy dodatkowo nauczysz się zarabiania w sieci www.

semacademy.pl
Dodano: 2016-01-30
spawsystem szkolenie spawanie stali

Spawanie na wysokim poziomie daje dobre zarobki i pracę na kontraktach zagranicznych. SpawSystem jest Ośrodkiem Szkolenia Spawaczy, w którym można zdobyć uprawnienia spawalnicze lub je rozszerzyć.

spawsystem.com.pl
Dodano: 2016-12-05
kurs kosztorysowania

Jesteśmy organizatorem szkoleń z zakresu kosztorysowania budowlanego w oparciu o program Norma PRO. Nasze kursy to pakiet autorskich zajęć warsztatowych przy samodzielnych stanowiskach komputerowych

szkolenia-kosztorysowanie.pl
Dodano: 2011-11-13
szkolenia biznesowe

Szkolenia.com.pl Jeśli prowadzisz biznes ten adres powinien zagościć na Twoim pasku ulubionych. Dlaczego? Bowiem mamy na bieżąco aktualizowany katalog ofert szkoleniowych z całego kraju.

szkolenia.com.pl
Dodano: 2013-10-19
szkolenia bezpłatne

Oferta szkoleń bezpłatnych, kierowana do osób bezrobotnych z całej Polski. Szkolenia odbywają się w siedzibach firmy Kovex Centrum Edukacyjne w terminach dogodnych dla kursanta. Zobacz spis szkoleń.

szkoleniabezplatne.pl
Dodano: 2012-06-07
metro szkolenia bhp i ppoż

Prawo wskazuje, że pracownik przed podjęciem zatrudnienia musi zostać przeszkolony z BHP, ppoż i udzielania pomocy przedlekarskiej. Skorzystaj z dobrodziejstw serwisu i zamów potrzebne szkolenie.

szkoleniabhp-bydgoszcz.pl
Dodano: 2017-11-23
centrum szkoleń bhp

Bez szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy nie można podjąć pracy. Gdy masz potrzebę przeprowadzenia szkoleń zarówno tych wstępnych jak i okresowych. Skorzystaj z oferty Centrum Szkoleń bhp.

szkoleniabhp.edu.pl
Dodano: 2016-01-28
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów