Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Szkolenia
abakano coaching wrocław

Abakano jest znane z prowadzenia szkoleń indywidualnych i szkoleń menedżerskich dotyczących wybranych zagadnień z Biznesu. Miejscem szkoleń jest miasto Wrocław. Nad edukacją czuwają specjaliści.

abakano.pl
Dodano: 2014-11-05
adam gnych

Odwiedź stronę psychologa praktyka, Adama Gnycha mającego ponad 16 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla największych korporacji w kraju. Specjalizacja trenerska: negocjacje, sprzedaż i inne.

adamgnych.pl
Dodano: 2014-06-30
aero warsztaty kreatywności

Weź udział w Warsztatach Kreatywności, obudź drzemiący w Tobie potencjał przedsiębiorczości i kreatywności. Rozwijamy kompetencje kluczowe w biznesie. Więcej o Aero dowiesz się odwiedzając stronę.

aero-warsztaty.pl
Dodano: 2015-04-09
alfa, szkolenia bhp wrocław

Inwestowanie w bezpieczeństwo pracy człowieka to jedno z wielu ważnych zadań szanującej przepisy prawa Firmy. Na alfa-bhp.pl znajdą Państwo wsparcie w dziedzinie szkoleń z zakresu p-poż oraz bhp.

alfa-bhp.pl
Dodano: 2013-11-18
szkolenia windykacyjne

ArchitekciWindykacji pl z pomocą specjalistycznych szkoleń pomogą zbudować Twoje kompetencje. Nawet do poziomu eksperckiego. Szkolenia prowadzone są przez praktyków, uczących sprawdzonych technik.

architekciwindykacji.pl
Dodano: 2014-10-29
klub rozwoju osobistego

Strona arturmakiela.pl zostanie z pewnością doceniona przez osoby, które ambitnie podążają w kierunku wyznaczonego celu. Zagadnienia z coachingu, hipnozy. Odnalezienie zadowolenia ze swojego życia.

arturmakiela.pl
Dodano: 2013-01-08
doradztwo gastronomiczne

Podczas rozkręcania biznesu gastronomicznego warto dysponować fachową wiedzą branżową. Skorzystanie z doradztwa gastronomicznego Bar Academy pozwoli na przemyślane otwarcie restauracji lub baru.

bar-academy.pl
Dodano: 2017-08-10
behapowiec- usługi bhp

Zagadnienia z bhp są istotne dla każdego zatrudnionego oraz przedsiębiorcy by być w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Na behapowiec-24.pl znajdziesz specjalistów, którzy prowadzą szkolenia z bhp.

behapowiec-24.pl
Dodano: 2013-01-05
the best trener - szkolenia

Osoby mające powyżej pięćdziesiątego roku życia dzięki specjalistycznym szkoleniom takim jak Senior 50 plus, mogą nabyć wiedzę przydatną na wielu stanowiskach pracy. Jakich, dowiesz się na stronie.

besttrener.pl
Dodano: 2014-04-11
szkolenia bhp warszawa

Potrzebna firma zajmująca się doradztwem lub nadzorem z dziedziny bhp lub p-poż ? Skorzystaj z naszej oferty dostępnej na bhpexpert.com.pl Szkolenia wstępne oraz okresowe na terenie miasta Warszawy.

bhpexpert.com.pl
Dodano: 2012-10-21
obsługa bhp wrocław

Wrocławska firma Bhp Partner Grupa Bessert będzie doskonałym wyborem jeśli idzie o wybór firmy, która przeprowadzi w Państwa przedsiębiorstwie kompleksowe szkolenie dotyczące zagadnień z branży bhp.

bhppartner.com
Dodano: 2016-01-21
brainy - rozwijanie dziecka warszawa

Wiemy, że każde dziecko jest utalentowane i naprawdę wyjątkowe. Jako Brainy Wilanów Center prowadzimy kreatywne zajęcia, których efektem jest zwiększenie dziecięcego potencjału intelektualnego.

brainy.com.pl
Dodano: 2016-10-24
szkolenia - obsługa klienta

Compass Consulting - szkolenia i doradztwo dla biznesu. Utożsamiamy się z pojęciami: celowość, skuteczność, rezultaty. Cc.net.pl - poznaj nasze propozycje. Szkolenia otwarte, zamknięte, coaching.

cc.net.pl
Dodano: 2013-08-25
komunikacja w zespołach wielokulturowyc...

CCIQ Cross Cultural Inteligence to firma doradczo – szkoleniowa, która za cel przyjęła sobie pomaganie międzynarodowym przedsiębiorstwom w wykorzystaniu ich multikulturowego potencjału.

cciq.pl
Dodano: 2014-07-27
centrum działań profilaktycznych

Serwis przybliża misję Centrum Działań Profilaktycznych z miejscowości Gdów. CDP zajmuje się m. in. warsztatami profilaktycznymi dla uczniów i tworzy diagnozy lokalnych zagrożeń społecznych.

cdp-szkolenia.pl
Dodano: 2017-03-23
szkolenie auditor iso 9001

Niniejszym polecamy Państwu serwis Centrum.Jakosci, który publikuje w Internecie za pomocą ogólnopolskiej bazy szkolenia ISO oraz Katalog firm dających możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

centrum.jakosci.pl
Dodano: 2016-06-22
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów