Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka języków
multikulti szkoła języków obcych

Szkoła Języków Obcych MultiKulti to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Chcemy tworzyć z naszymi Słuchaczami radosną, ciekawą świata społeczność. Jesteśmy szkołą na miarę XXI wieku.

multikulti.edu.pl
Dodano: 2014-07-14
po angielsku - język angielski

Wtedy gdy poszukujesz krótkich lub długich zwrotów angielskojęzycznych pomocnych w napisaniu np.: życiorysu zawodowego, zaproszenia czy też zwykłych słówek, skorzystaj z pomocy strony Po angielsku.

po-angielsku.com
Dodano: 2014-07-22
po rosyjsku

Witryna Po-Rosyjsku okaże się pomocna dla osób szukających słówek napisanych w tym wschodnim języku. Znajdziecie tu m. in. szymel cv pisanego w jęz. rosyjskim i inne przydatne przykładowe treści.

po-rosyjsku.com
Dodano: 2016-09-25
po angielsku - język angielski

Znajomość jęz. angielskiego to niezastąpiony środek umożliwiający komunikację między osobami pochodzącymi z różnych krajów. Poangielsku .com - zaglądając tu, bez stresu nauczysz się angielskiego.

poangielsku.com
Dodano: 2017-05-23
po niemiecku

Serwis okaże się pomocny osobom uczęszczającym do szkoły i pobierającym w nich naukę jęz. niemieckiego. Dodatkowo znajdziesz tu materiały do praktycznego wykorzystania w życiu, np. CV po niemiecku.

poniemiecku.com
Dodano: 2015-04-16
pisanie prac magisterskich licencjackich

Rukorekta podejmie się pisania prac magisterskich, licencjackich itp. z filologii rosyjskiej i polskiej. Z niezależnych opinii wynika, że oferowane przez nas stawki są jednymi z najniższych.

rukorekta.pl
Dodano: 2015-01-13
nauka języka rosyjskiego

Jęz. rosyjski do niedawna był językiem niezbyt chętnie wybieranym do nauki. Obecnie ta sytuacja diametralnie się zmienia. Korzystając z oferty Rukorepetycje nauczysz się jęz. rosyjskiego online.

rukorepetycje.pl
Dodano: 2015-10-14
siesta szkoła językowa gdynia

Gdyńska szkoła językowa umożliwia swoim Klientom naukę biegłego władania językiem obcym np. angielskim lub hiszpańskim. Szkoła dysponuje ofertą uczestniczenia w wyjazdowych kursach językowych.

siesta.pl
Dodano: 2016-05-12
słowianka - rosyjski warszawa szkoła

Poznaj język naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Słowianka będąca szkołą jęz. rosyjskiego wydatnie Ci w tym pomoże. Słowianka prowadzi kursy językowe, konwersacje i naukę języka do matury.

slowianka.edu.pl
Dodano: 2016-09-01
angielski bydgoszcz

Szkoła Języka Angielskiego Smile School podczas nauki angielskiego kładzie duży nacisk na język mówiony tzn. taki, którego używa się na co dzień w Anglii. Kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

smileschool.pl
Dodano: 2014-09-15
speakin - języki obce online

Poszukując w Internecie miejsca, w którym można korzystać z materiałów do nauki jęz. angielskiego i niemieckiego, warto zajrzeć do serwisu Speakin. W Speakin przyswajasz wiedzę online bez opłat.

speakin.pl
Dodano: 2017-04-23
speakingo - kurs angielskiego online

Kurs nauki jęz. angielskiego firmowany przez Speakingo pozwala nauczyć się języka obcego online. Kurs jest prowadzony z zastosowaniem technologii, dzięki której komputer rozumie co do niego mówisz.

speakingo.pl
Dodano: 2017-04-08
stylish english angielski bielsko-biała

Stylish English to przyjazna atmosfera, nowoczesne metody oraz co istotne wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy. Naukę języka angielskiego prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania.

stylish-english.pl
Dodano: 2014-08-19
angielski bielsko

Z time.edu.pl z powodzeniem wejdziesz w świat nauki języków obcych. Strona należy do Szkoły Języków Obcych Time. Nauczamy między innymi języka angielskiego i niemieckiego w komfortowych warunkach.

time.edu.pl
Dodano: 2014-06-29
tower academy

W Tower Academy na co dzień zajmujemy się nauczaniem jęz. angielskiego. Dzięki posiadanym umiejętnościom potrafimy zmotywować do nauki języka praktycznie każdą osobę. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.

toweracademy.pl
Dodano: 2017-09-29
austriacki instytut kursy języka niemie...

Austriacki Instytut z siedzibą w Warszawie zaprasza osoby w każdym wieku. Skutecznie uczymy języka niemieckiego na wszelkich poziomach. Gwarantujemy dobre przygotowanie naszych lektorów.

warszawa.oei.org.pl
Dodano: 2014-06-09
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów