Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka języków
rozmówki angielskie mp3

Gdańskie Wydawnictwo Cztery Głowy za pośrednictwem tego serwisu udostępnia do kupna oryginalne fiszki do nauki aż 12 języków obcych takich jak np. jęz. angielski, francuski, a nawet jęz. chiński.

fiszki.pl
Dodano: 2015-11-30
fiszkoteka

Dzięki Fiszkotece nauczysz się władać dowolnym wybranym przez siebie jęz. obcym. Multimedialne fiszki pomogły już tysiącom osób nauczyć się np. jęz. angielskiego. Dołącz do tego szacownego grona.

fiszkoteka.pl
Dodano: 2016-10-27
nauka angielskiego online

Gdy z dotychczasowych prób nauki języka obcego niewiele Wam wyszło to jest nam przykro. Jednak warto jeszcze spróbować nauczyć się jęz. angielskiego z gettinenglish.com Z nami Wam się na pewno uda.

gettinenglish.com
Dodano: 2014-09-19
happy house

Happy House to Centrum Językowe dla dużych i małych. Taki podział wynika z wielu grup wiekowych, w których uczą się nasi kursanci. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych.

happyhouse.manifo.com
Dodano: 2014-09-02
język hiszpański - szczecin

Jeśli podjąłeś decyzję o nauce jęz. hiszpańskiego, a przy okazji mieszkasz w Szczecinie lub okolicy. Skorzystaj z mojej oferty. Zajęcia indywidualne, grupowe lub kursy. Wiele poziomów zaawansowania.

hiszpanski-szczecin.pl
Dodano: 2014-11-09
ingless.pl nauka angielskiego online

Gdy masz ochotę poznać przydatne zwroty i słownictwo jęz. angielskiego, odwiedzaj niniejszą stronę. Jęz. angielski jest obecnie uznawany za najpopularniejszy język na świecie. Ucz się z nami online.

ingless.pl
Dodano: 2015-05-04
obozy językowe w kraju

Jezykowe.eu dla ceniących naukę wybranego języka obcego połączoną z wyjazdem. W zależności od grup nauczania wyjazdy mogą być krajowe lub zagraniczne. Poznaj dowolny język obcy i nowych przyjaciół.

jezykowe.eu
Dodano: 2013-11-23
korepetycje - angielski przez skype

Udzielamy korepetycji z języka angielskiego poprzez komunikator Skype. Prowadzimy kursy dla dzieci i dorosłych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Niskie ceny oraz darmowa lekcja próbna!

korepetycje-online.com.pl
Dodano: 2014-04-15
nauka języka angielskiego przez skype

Strona korkiangielski.pl oferuje korepetycje z jęz. angielskiego przez komunikator skype. Skorzystaj z naszej propozycji nauki języka w komfortowym zaciszu własnego domu. Sprawdź aktualne promocje.

korkiangielski.pl
Dodano: 2014-07-10
lektor u ciebie

Lektor u Ciebie. Innymi słowy oznacza naukę jęz. angielskiego u Ciebie. Strona mobilnej szkoły językowej wykonującej usługi w Oświęcimiu i okolicy. Zajęcia prowadzimy w ciekawy i atrakcyjny sposób.

lektoruciebie.pl
Dodano: 2015-02-23
francuski opole

Już dziś zacznij swoją przygodę z językiem francuskim w szkole językowej Le Reve. Mamy najlepszych nauczycieli, sprawdzone metody i zaplecze dydaktyczne. Poprzez stronę lereve.pl poznasz nas bliżej.

lereve.pl
Dodano: 2014-04-29
lingspot.tv nauka języka online

Według specjalistów od nauki jęz. obcych, świetne efekty w tym zagadnieniu uzyskuje się dzięki regularnej konwersacji. Jeśli szukasz lektora do nauki języka online to znajdziesz go na Lingspot.

lingspot.tv
Dodano: 2015-06-21
język angielski gdańsk przymorze

Szkoła językowa English Target powstała w 2008 roku w Wejherowie. Szybko zyskała dobrą renomę oraz zaufanie klientów. U nas możesz uczyć się języka angielskiego zarówno w grupie jak i indywidualnie.

linguatarget.pl
Dodano: 2018-07-16
makilen polish for beginners in cracow

Na miano specjalistycznych kursów zasługują oferowane przez Makilen kursy języków azjatyckich, takich jak kurs jęz. chińskiego lub japońskiego. Makilen jest szkołą językową mieszczącą się Krakowie.

makilen.pl
Dodano: 2014-09-25
kursy

Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków m.in. angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego.

masterschool.pl
Dodano: 2011
megawords

Wypróbuj efektywną, niestresującą metodę uczenia się angielskich słówek. Skorzystaj z kursu nauki jęz. angielskiego prowadzonego online przez Megawords. Naucz się języka szybko i w ciekawy sposób.

megawords.pl
Dodano: 2015-06-24
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów