Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka
studia warszawa

Studiolandia.pl to niezastąpione źródło informacji na temat szkolnictwa wyższego w Polsce. Tylko u nas znajdziesz wiadomości dotyczące zasad rekrutacji, oferty edukacyjne uczelni wyższych.

studiolandia.pl
Dodano: 2013-03-25
studium fotograficzne warszawa

Serwis internetowy stołecznej policealnej szkoły artystycznej prowadzonej pod nazwą Studio Sztuki. Studio Sztuki uczy praktycznie, tj. poprzez ćwiczenia. Ciągle udoskonalając program nauczania.

studiosztuki.pl
Dodano: 2015-10-28
szkoła podstawowa w gronowie elbląskim

Serwis Szkoły Podstawowej z Gronowa Elbląskiego, za pomocą którego dowiesz się bieżących informacji dotyczących tzw. życia szkoły. Ponadto serwis prezentuje cenne informacje dla rodziców i uczniów.

szkola-gronowo.mazury.pl
Dodano: 2015-08-21
mentis - szkoła podstawowa warszawa

Edukacja nie musi być nudna i stresująca, dowodzi tego Prywatna Szkoła Podstawowa Mentis w Warszawie. Poznaj nasze zalety wchodząc na niniejszą stronę www i dołącz do Mentisowej społeczności.

szkola-mentis.edu.pl
Dodano: 2017-09-02
korepetycje z matematyki

Matematyka nie dla wszystkich jest łatwym przedmiotem. To rzecz oczywista, ale matematykę można zrozumieć i szkoła PIKwadrat w tym skutecznie pomaga. Sprawdź naszą ofertę korepetycji matematycznych.

szkolap2.pl
Dodano: 2016-09-24
gdańskie szkoły medyczne

Szkolymedyczne.eu prezentuje duży wybór kierunków medycznych. Atrakcyjne opłaty, już od 0 zł (na wybranych kierunkach). Korzystając z propozycji Gdańskich Szkół Medycznych wybierzesz ciekawy zawód.

szkolymedyczne.eu
Dodano: 2012-05-18
tautologia.pl - logika dla studentów

Tautologia.pl to poświęcony logice, nowoczesny serwis e-learningowy dla studentów. Zdajesz niedługo egzamin z logiki? Odwiedź stronę www.tautologia.pl już teraz, a zdasz go perfekcyjnie!

tautologia.pl
Dodano: 2012-12-14
nauka śpiewu warszawa

Zasadniczo nieważne czy jesteś nastolatkiem czy osobą dorosłą. Nieistotne jest także czy jesteś amatorem czy masz już doświadczenie wokalne. Nauczymy Cię śpiewać i grać na instrumentach muzycznych.

tryton.edu.pl
Dodano: 2015-11-14
konferencje naukowe

Poznaj oferty płynące z serwisu unikonferencje.pl promującego konferencje naukowe w kraju i zagranicą. Zjazdy, kongresy, seminaria z wielu dziedzin nauk organizowane przez jednostki akademickie.

unikonferencje.pl
Dodano: 2014-08-05
uprawnienia budowlane

Serwis www Uprawnienia Budowlane jest z całą pewnością miejscem przydatnym dla osób, które wykazują zainteresowanie uzyskaniem takiego uprawnienia. Zyskaj wgląd w przykładowe testy egzaminacyjne.

uprawnieniabudowlane.info
Dodano: 2016-02-26
instytut karola wojtyły fundacja naukow...

Instytut Karola Wojtyły – Fundacja Naukowa. Wchodząc na wojtyla.edu.pl poznasz nasze projekty, prześledzisz aktualności, być może znajdziesz się bliżej zrozumienia myśli filozoficznej K. Wojtyły.

wojtyla.edu.pl
Dodano: 2013-09-01
wsu studia bankowość kraków

Wbijając do serwisu Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie zyskasz info z tzw. pierwszej ręki dotyczące oferty studiów zaocznych w Krakowie. WSU kształci studentów na kilkunastu różnych kierunkach.

wsu.pl
Dodano: 2015-11-10
szkoła policealna kraków

Trafny wybór szkoły policealnej ma niekwestionowany wpływ na każdą przyszłą karierę. Dzięki tej stronie www dowiesz się dlaczego z dostępnych ofert warto wybrać tą Krakowskich Szkół Artystycznych.

www.ksa.edu.pl
Dodano: 2018-02-15
liceum wrocław

Zastanawiając się nad wyborem liceum, należy wziąć pod uwagę Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu. Szkołę tą cechują wyjątkowa atmosfera oraz doborowe grono nauczycielskie.

www.urszulanki.edu.pl
Dodano: 2019-06-05
logopeda jelenia góra

Jestem mobilną logopedką i polonistką mowy. Dojadę w każdy zakątek powiatu jeleniogórskiego, by pomóc rozwiązać problemy z nauką lub prawidłową wymową. Zajęcia prowadzę również w Kowarach.

wymowa-logopeda.pl
Dodano: 2014-11-02
matura z matematyki w zadaniach

Matematyka przez wielu jest uważana za królową nauk. Jeśli masz z nią problemy, dzięki tej stronie problemy te znikną. Zadania z dotychczasowych matur, ich tłumaczenie i rozwiązania krok po kroku.

zadaniacke.pl
Dodano: 2015-03-10
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów