Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka
pianoteka studio edukacji muzycznej

Lekcje gry na fortepianie/pianinie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalnie i skutecznie. Wszystkie poziomy zaawansowania. Poznań i okolice. Zapisy na stronie pianoteka-studio.firma4u.pl

pianoteka-studio.firma4u.pl
Dodano: 2013-09-07
zespół szkół dr piontek

Z pomocą dodatkowych, również darmowych fakultetów i konsultacji przygotujemy Cię do egzaminów na poszczególnych stopniach kształcenia. Aby poznać szczegóły naszej oferty zajrzyj na piontek.edu.pl

piontek.edu.pl
Dodano: 2013-04-08
edukacja domowa liceum gimnazjum

Serwis www Lubelskiego Gimnazjum i Liceum Niepublicznego działającego pod nazwą Collegium Gostynianum. Misją szkoły jest realizacja autorskiego systemu nauczania, który przynosi świetne wyniki.

pklo.lublin.pl
Dodano: 2016-07-14
psychologia studia podyplomowe na wse

Wyższa Szkoła Europejska z Krakowa zachęca do podjęcia studiów podyplomowych. Zapewniamy atrakcyjne kierunki w nowej, wyjątkowej formule kształcenia z wieloma elementami typowo praktycznych zajęć.

podyplomowe.wse.krakow.pl
Dodano: 2016-08-27
szkoła policealna gowork

Gowork to nazwa ogólnopolskiej sieci szkół policealnych o wielu kierunkach nauczania. Gowork gwarantuje profesjonalne wyposażenie sal dydaktycznych, a także tok nauczania nastawiony na praktykę.

policealna.gowork.pl
Dodano: 2016-05-19
korepetycje polski online

Korepetycje ze strony www.polski-online.com kierowane są głównie do osób, mających już dość złych stopni i chcących mieć spokój w następnych etapach nauki lub na sprawdzianach swojej wiedzy.

polski-online.com
Dodano: 2012-06-30
polski dla obcokrajowców

Serwis z istnienia, którego będą zadowoleni obcokrajowcy chcący poznać nasz kraj i przy okazji nauczyć się jęz. polskiego. Odkrywaj Polskę poznając jej województwa i ich unikalną charakterystykę.

popolskupopolsce.edu.pl
Dodano: 2016-01-17
mana game

Zobacz czy sprawdzisz się w roli biznesmena zarządzającego przedsiębiorstwem. Zagraj w grę ekonomiczno – decyzyjną na polecanej stronie i wykreuj swoje przedsiębiorstwo na lidera rynku.

portal.managame.pl
Dodano: 2014-06-10
poradnik dla maturzystów

Artykuły dla osób podchodzących do egzaminu maturalnego. Zebrane w ciekawej formie praktyczne porady dla maturzysty związane z nauką, odpoczynkiem czy stresem. Medyczny aspekt przemęczenia ucznia.

probnamatura.pl
Dodano: 2014-05-23
salon mowy - logopeda kraków skype

Krakowski gabinet logopedyczny świadczy usługi logopedyczne dla pacjentów z każdej grupy wiekowej tj. dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla osób dorosłych prowadzimy terapię wad wymowy np. przez Skype.

salonmowy.pl
Dodano: 2018-02-01
zabawki edukacyjne

Ścianki Figur dostarczają pomoce dydaktyczne, które zarówno uczą jak i bawią użytkowników. Warto podkreślić, że pomoce te są wykonane z tektury, która po zużyciu stanowi selektywny odpad komunalny.

sciankifigur.pl
Dodano: 2016-05-17
skk studia podyplomowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SKK. Prowadzimy rekrutację na studia podyplomowe m.in. na kierunkach: gospodarka nieruchomościami, masaż i odnowa biologiczna, doradztwo zawodowe i personalne.

skk.pl
Dodano: 2012-11-06
studia podyplomowe trójmiasto

Sopocka Szkoła Wyższa zapewnia swoim studentom solidne studia z zakresu biznesu, a także architektury. Dla tych kierunków SSW prowadzi studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Odwiedź nas.

ssw.sopot.pl
Dodano: 2016-04-07
stajnia batanka - jazdy konne wrocław

Strona zawiera ofertę Stajni Batanka. Znajdą tutaj Państwo informacje o prowadzonych przez nas jazdach konnych, pensjonacie dla koni i wiele innych informacji, galerie zdjęć, filmy. Zapraszamy!

stajniabatanka.pl
Dodano: 2013-02-09
studia podyplomowe dla nauczycieli ślą...

Jeżeli interesują cię studia podyplomowe dla nauczycieli na Śląsku, to musisz zapoznać się z tym co proponuje Instytut Studiów Podyplomowych. W ofercie znajduje się wiele różnorodnych kierunków.

studia.slask.pl
Dodano: 2014-06-06
studiawanglii.pl

Studiawanglii.pl to serwis wskazujący zasady rekrutacji na uczelnie w Wielkiej Brytanii. Dzięki nam otrzymasz całościowe wsparcie w procesie rekrutacji i w pozyskaniu środków na czesne dla studenta.

studiawanglii.pl
Dodano: 2020-07-09
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów