Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka
didasko Świebodzin

Szkoły dla dorosłych. Kursy LO szkoły policealne, technik bhp, technik informatyk, asystent osoby niepełnosprawnej, technik prac biurowych.

didasko.swiebodzin.pl
Dodano: 2011-06-14
jazdy

Oferuję rzetelne i solidne szkolenia z jazdy przygotowujące do egzaminu na Prawko. Fachowe rady i instruktaże nowym samochodem.

doszkalanie.edu.pl
Dodano: 2011
dyktando

Dzięki naszemu portalowi uczeń ma szansę sprawdzić własną wiedzę dotyczącą zasad polskiej ortografii. Jeśli jesteś w posiadaniu wartościowego dyktanda możesz go dodać do bazy dyktand portalu.

dyktanda.pl
Dodano: 2020-01-26
szkoła podstawowa kraków

Krakowska placówka edukacyjna działająca w ramach przedszkola oraz szkoły podstawowej oferuje edukację na miarę XXI wieku. Uczymy młodzież w sposób odpowiedzialny i nowoczesny. Poznaj nas bliżej.

edukacjaxxiwieku.pl
Dodano: 2016-06-16
pomoce szkolne

Oferta nasza skierowana jest do placówek oświatowych, firm oraz osób prywatnych. Współpracujemy z najlepszymi firmami. Proponujemy kompleksowe rozwiązania. Nasza oferta jest pewna i sprawdzona.

edutop.pl
Dodano: 2011
olsztyn dla dzieci

W stolicy Warmii i Mazur, w Olsztynie działa Akademia Nauki. Instytucja ta jest organizatorem przydatnych zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz dla osób dorosłych.

efektywna-nauka.pl
Dodano: 2016-08-04
egzamin zawodowy praktyczny

Dostarczamy wiedzy uczniom i nauczycielom. Korzystając z Egzaminy-Klucze zyskasz oryginalne arkusze ze wszystkich przedmiotów z kluczami odpowiedzi. Nie klucz, zdaj egzamin maturalny lub zawodowy.

egzaminy-klucze.pl
Dodano: 2018-09-22
fizyka dla gimnazjum i liceum

Fizyka jest obowiązkowa w wielu rodzajach szkół i uczelni wyższych. Uczniom i studentom fizyki polecamy składanie odwiedzin na Fizyka.Uniedu - stronie pomocnej w nauce tego ścisłego przedmiotu.

fizyka.uniedu.pl
Dodano: 2017-01-09
flagi państw

Gdy interesujesz się geografią, a Twoim konikiem są flagi państwowe zajrzyj do tego serwisu geograficznego. U nas dowiesz się wszystkiego o państwach świata, w tym o ich położeniu geograficznym.

flagipanstw.info.pl
Dodano: 2015-05-06
szkoła jazdy formuła s

Popularna w regionie Szkoła Nauki Jazdy z Gorlic prowadząca kursy wg można powiedzieć innowacyjnych metod nauki. Formuła S kształtuje kierowców jeżdżących w sposób odpowiedzialny i bezpieczny.

formula-s.com.pl
Dodano: 2016-07-14
szkoła tańca - znajdź tą której szu...

Strona gdzietanczyc.pl to pierwsza w Polsce porównywarka szkół tańca. Umożliwia wyszukanie szkoły tańca wg swoich oczekiwań. Tu możesz znaleźć szkołę tańca szukając w stylu tańca oraz lokalizacji.

gdzietanczyc.pl
Dodano: 2012-07-15
gdańskie gimnazjum "lingwista"

Zapraszamy do Gdańskiego Gimnazjum "Lingwista". Wysoki poziom nauczania, zapewniony monitoring w szkole, przystępne ceny. Gimnazjum "Lingwista" to dobry start w przyszłość.

gimnazjum-lingwista.eu
Dodano: 2012-04-18
grafika.wse.krakow.pl

Wyższa Szkoła Europejska ma w swojej ofercie szeroki wybór kierunków, dzięki którym w przyszłości możesz znaleźć swoją wymarzoną pracę. Szkoła posiada nowoczesne laboratoria i miłych pracowników.

grafika.wse.krakow.pl
Dodano: 2017-07-26
gsw studia licencjackie olsztyn

Gdańska Szkoła Wyższa prowadzi studia pierwszego, drugiego, trzeciego stopnia. A więc odpowiednio studia inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Sprawdź dokładnie ofertę GSW na polecanej stronie.

gsw.gda.pl
Dodano: 2015-02-17
indeks w kieszeni

Jeżeli stoisz przed wyzwaniem, którym jest matura bądź udział w olimpiadzie przedmiotowej to kontakt z serwisem Indeks w Kieszeni będzie właściwym krokiem w celu pogłębienia swojego poziomu wiedzy.

indekswkieszeni.pl
Dodano: 2018-09-28
ejp coaching poznań

Kiedy poszukujesz solidnego partnera do przeprowadzenia zmian, aby znacznie lepiej rozwinąć się jako menedżer. Koniecznie sprawdź co może zaoferować Ci trener biznesu i coach E. Jagodzińska-Pawluk.

jagodzinska-pawluk.pl
Dodano: 2015-11-15
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów