Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Nauka
prywatne przedszkole warszawa

To co nas wyróżnia na tle konkurencyjnych placówek edukacyjnych to nieczęsto spotykany program dwujęzycznej edukacji językowej. Odwiedzając adres AcademyInternational poznasz nasze pozostałe atuty.

academyinternational.pl
Dodano: 2017-02-09
aedu - testy maturalne online

Człowiek uwielbia się uczyć, o ile nauka przychodzi mu szybko i na tyle skutecznie, że pozostaje w głowie. Poznaj Aedu i zacznij przyswajać wiedzę z pomocą nowoczesnych technologii e-learningowych.

aedu.pl
Dodano: 2016-11-26
akademickie liceum ogólnokształcące

Akademickie Liceum "Lingwista" daje do wyboru trzy klasy: proakademicka, politechniczna, dwujęzyczna. Rozszerzone przedmioty i języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański. Atrakcyjne ceny.

akademickieliceum.eu
Dodano: 2012-05-16
lekcje rysunku i malarstwa w toruniu

Spragnionym nauki rysowania i malowania polecamy stronę toruńskiej Pracowni Plastycznej Arcana. Dysponujemy zawodową pracownią komputerową. Dzięki niej poznasz tajniki projektowania graficznego.

arcana-pracownia.pl
Dodano: 2014-06-29
wszystkie arkusze maturalne

Korzystając z arkuszmaturalny.pl masz wgląd do dostępnych Arkuszy Maturalnych wraz z cennymi informacjami dotyczącymi uczelni. Serwis jest kopalnią pomocy dla abiturientów, którzy chcą zdać maturę!

arkuszmaturalny.pl
Dodano: 2012-12-28
szkoła tańca poznań artofmove.pl

Jeśli lubisz taniec i chciałbyś spędzać czas na jego doskonaleniu, skorzystaj z usług Art Of Move. Art Of Move to poznańska szkoła tańca ucząca tańców towarzyskich np. latyno-amerykańskich.

artofmove.pl
Dodano: 2016-12-30
korepetycje z matematyki

Korepetycje z matematyki dla każdego. Lekcje na odległość przez Skype jak i tradycyjne spotkania w Skarżysku-Kamiennej, Kielcach i okolicach. Rozwiąże również zadania z dowolnego zakresu materiału.

arturwrobel.com
Dodano: 2012-08-05
bartlomiej-stolarczyk.com

Być asertywnym to dla wielu osób ciężkie zadanie, czasem nie możliwe do realizacji. Jeśli chcesz się nauczyć bycia naprawdę asertywnym wejdź na stronę bartlomiej-stolarczyk.com i rozpocznij naukę.

bartlomiej-stolarczyk.com
Dodano: 2014-03-19
akademia twórczego rozwoju

Wejdź na stronę Bystrzaka, Akademii Twórczego Rozwoju. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych nauczycieli, pedagogów. Z pasją i dużym zaangażowaniem budzimy w dzieciach ciekawość otaczającego je świata.

bystrzak-lodz.pl
Dodano: 2015-04-07
calculatic

Ten, kto szuka rozwiązania problemu związanego z obsługą Excela, powinien zajrzeć do nas. Podsuwamy praktyczne rozwiązania problemów identyfikowanych z programem Excel. Przetestuj nasze narzędzie.

calculatic.pl
Dodano: 2017-08-08
korepetycje chemia

Chemia to przedmiot, który potrafi nastręczać uczniom lub studentom wielu kłopotów. Jeśli i Ty masz problem z chemią. Skorzystaj z korepetycji udzielanych przez doświadczonego nauczyciela chemii.

chemia.oferrta.pl
Dodano: 2016-07-03
centrum kształcenia ustawicznego nr 1

Bez wątpienia największe i prawdopodobnie najdłużej istniejące CKU w stolicy. Oferuje bezpłatną naukę w 3 letnim Liceum Ogólnokształcącym lub 2 letnią naukę w Szkole Policealnej dla Dorosłych.

cku1.edu.pl
Dodano: 2015-12-03
medicum collegium umk

Oficjalna witryna Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, tj. Collegium Medicum. Za jej pomocą dostarczamy zainteresowanym wszystkie ważne wiadomości z życia uczelni, w tym informacje dot. rekrutacji.

cm.umk.pl
Dodano: 2016-05-07
interccom studia 2 stopnia łódź

Studiowanie przez Internet stało się faktem. Już teraz możesz zdobywać wiedzę i wyższe wykształcenie dzięki e-lerningowi, tj. nauce przez Internet. Wejdź na naszą stronę i poznaj szczegóły oferty.

cswi.edu.pl
Dodano: 2015-04-22
korepetycje łódź

Misją Cyfrowanki jest prowadzenie zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów ścisłych takich jak informatyka oraz matematyka. Na polecanej stronie prezentujemy m. in. darmowe lekcje pokazowe. Odwiedź nas.

cyfrowanka.pl
Dodano: 2015-11-22
didasko Świebodzin

Szkoły dla dorosłych. Kursy LO szkoły policealne, technik bhp, technik informatyk, asystent osoby niepełnosprawnej, technik prac biurowych.

didasko.swiebodzin.pl
Dodano: 2011-06-14
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów