Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Kursy
testy na prawo jazdy online

Strona www, która z całą pewnością będzie pomocna dla kursantów przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy. Znajdziesz tu oficjalne testy na prawo jazdy. Ucz się bezpłatnie i z wyjaśnieniami.

prawojazdy-testy.pl
Dodano: 2017-03-04
kursy adr, system haccp

Gdy chcesz wziąć udział w super kursie dotyczącym przewozu towarów niebezpiecznych ADR i zakończyć go egzaminem państwowym. Koniecznie zawitaj na polecaną stronę. Oferujemy też inne szkolenia.

prores.org
Dodano: 2014-07-03
jazdy doszkalające warszawa - na ochoci...

Nauczymy Cię pewności siebie za kierownicą samochodu. Ukończony kurs na prawo jazdy w warszawskiej szkole jazdy Q-Mobil to duże prawdopodobieństwo na zdanie egzaminu. Odwiedź nas na qmobil.pl

qmobil.pl
Dodano: 2013-04-10
t-sql, kurs online

Kurs t-sql, plsql, mysql, bazy danych. Internetowy kurs sql poświęcony najpopularniejszym bazom danych. Kurs pozwala na opanowanie podstaw sql oraz zaawansowanych technik.

sql-kursy.pl
Dodano: 2011-12-11
strefa wrocław

Wrocławska strefa egzaminacyjna on-linehttp://strefawroclaw.pl/. Znajdą tu Państwo filmy instruktażowe, opisy skrzyżowań oraz spis szkół jazdy we Wrocławiu i w okolicach.

strefawroclaw.pl
Dodano: 2011
cerro torre kurs wspinaczkowy

Strona dedykowana ludziom, dla których góry to sens życia. Sprawdź propozycje imprez organizowanych przez Szkółkę Górską z Krakowa. Cerro Torre, bo o niej mowa organizuje m. in. obozy wspinaczkowe.

szkolagorska-cerrotorre.pl
Dodano: 2016-05-13
szkoła smaku

Serwis reprezentujący w Internecie Galicyjską Szkołę Smaku. Niniejsza szkoła specjalizuje się w prowadzeniu kursów gastronomicznych. W tym kursów kelnerskich, barmańskich, baristycznych i innych.

szkolasmaku.pl
Dodano: 2015-06-20
kursy finansowe

Na taxconsilium.com znajduje się Biuro Księgowe wyróżniające się w branży indywidualnym podejściem do każdego kontrahenta. Biuro oprócz tradycyjnych usług księgowych oferuje wiele rodzajów kursów.

taxconsilium.com
Dodano: 2014-05-03
totu szkoła rysunku

Odwiedź tę stronę i zapoznaj się z ofertą proponowaną przez krakowską szkołę rysunku i malarstwa. ToTu prowadzi kursy rysunku odręcznego. Kursy uwzględniają wymagania uczelni wyższych np. ASP.

totu.net.pl
Dodano: 2015-08-29
nauka jazdy gorlice

Jeśli nauka jazdy to tylko z nami! Wysoki poziom szkolenia, kultura osobista kadry szkolącej, bezstresowe lekcje to wszystko zapewniamy naszym kursantom. Zajrzyj na trader-gorlice-nauka-jazdy.com.

trader-gorlice-nauka-jazdy.com.pl
Dodano: 2013-01-23
szkoła wspinania vertical limits

Strona vertical-limits.pl Szkoły Wspinania Vertical Limits. Mamy nadzieję, że informacje tu zamieszczane zachęcą Cię do rozpoczęcia wspinania. Doświadczona kadra instruktorska już na Ciebie czeka!

vertical-limits.pl
Dodano: 2012-07-27
emar

Świetna szkoła nauki jazdy to taka, która jest skuteczna, nowoczesna i przyjazna. Nauka Jazdy Emar uchodzi w Szczecinie za taką, która spełnia wcześniej wymienione przymioty. Poznaj nas bliżej.

www.emar.szczecin.pl
Dodano: 2017-11-17
jupiter kursy programowania

Częstochowska, stacjonarna szkółka tworzenia gier dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jupiter przygotowuje też do pracy w zawodzie Front-end developer webdesigner tj. szkolenia z tworzenia stron.

www.jupiter.czest.pl
Dodano: 2019-09-25
kursy na wózki widłowe

Jesteśmy podmiotem specjalizującym się w prowadzeniu kursów na wózki widłowe. Zajęcia wchodzące w skład kursu i egzamin końcowy są prowadzone we Wrocławiu. Wejdź do serwisu, poznaj bieżącą ofertę.

www.kursy-szeliga.pl
Dodano: 2019-06-11
żeglarz jachtowy - kurs żeglarski

Strona internetowa przygotowana dla osób chcących ukończyć kurs na patent żeglarza jachtowego. Omówione są tu wszystkie zagadnienia dotyczące przebiegu kursu żeglarskiego i egzaminu na patent.

zeglarz-jachtowy.pl
Dodano: 2013-04-05
kurs instruktor nurkowania padi

Gdy uwielbiasz nurkować i właśnie w ten sposób spędzać czas, połącz przyjemne z pożytecznym i zostań instruktorem nurkowania. Wybierz naszą ofertę Kursu Instruktorów Nurkowania Padi Idc w Tajlandii.

zostaninstruktorem.pl
Dodano: 2014-12-15
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów