Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Kursy
kutnowski kurs maturalny

Wejdź na naszą stronę, zapisz się na specjalistyczny kurs maturalny i zdaj maturę na przysłowiowe 100 procent. Kutnowski Kurs Maturalny jest prowadzony przez Polską Platformę Uniwersytecką.

matura.kutno.pl
Dodano: 2015-07-28
kurs rysunku kraków

Rozpoczynasz studia architektury i poszukujesz dobrego kursu rysunku architektonicznego. Polecamy stronę mdk-kurs.strefa.pl Tu zapiszesz się na doskonały kurs rysunku w krakowskiej szkole.

mdk-kurs.strefa.pl
Dodano: 2012-07-08
szkoła jazdy ekspert

OSK Ekspert jest szkołą jazdy oferującą atrakcyjne cenowo kursy prawa jazdy kategorii A, A1, a także B. Bogata oferta szkoły jazdy Ekspert ułożona jest pod kątem wszystkich preferencji kursantów.

naukajazdyekspert.pl
Dodano: 2013-04-10
nord walk

Nordic Walking w ostatnim czasie w naszym kraju może się poszczycić dosyć dużym wzrostem fanów. Z pomocą tej strony udowodnimy, że ten rodzaj sportu może być uprawiany przez każdego. Sprawdź sam.

nordwalk.pl
Dodano: 2015-05-11
okz kurs florystyczny

Poszukując wsparcia w profesjonalnym przebranżowieniu się do nowego zawodu, sprawdź bieżące propozycje kursów zawodowych organizowanych przez OKZ we Włocławku. Dzięki stronie zrobisz to wygodnie.

okz.wloclawek.pl
Dodano: 2016-12-26
prawo jazdy szczecin

Centrum Szkolenia Kierowców Oliwiak w Szczecinie poleca kursy na prawo jazdy wszystkich kategorii. Atrakcyjne ceny, doświadczeni instruktorzy, wysoka średnia zdanych egzaminów to atuty CSK Oliwiak.

oliwiak.pl
Dodano: 2018-12-22
orbiter - nauka jazdy w ciechanowie

Orbiter Ciechanów – nasza doświadczona kadra instruktorów nauczy Cię bezpiecznej jazdy. Prowadzimy kursy szkolenia kierowców kat. A, B, C, C+E. W ofercie także kursy na przewóz osób i rzeczy.

orbiter.com.pl
Dodano: 2012-06-20
aurinko - nauka jazdy warszawa

Bardzo wysoki procent zdawalności egzaminów na Prawo Jazdy, a także uczciwe tzn. niewygórowane ceny kursów. To tylko niektóre z wielu atutów stołecznego Ośrodka Szkolenia Kierowców Aurinko.

oskaurinko.pl
Dodano: 2016-11-06
focus prawo jazdy kat a wolbrom

Wygodna w obsłudze witryna olkuskiego Ośrodka Szkolenia Kandydatów na Kierowców dostarcza potrzebnych wiadomości o OSK Focus, wraz z możliwością zainicjowania zapisania się na kurs Prawa Jazdy.

oskfocus.pl
Dodano: 2016-12-08
kursy motocyklowe kraków

Kursy prawa jazdy kat"A" i "B". Szkolimy profesjonalnie w krótkich terminach. Płatności można rozłożyć na raty. Miła atmosfera, doświadczeni instruttorzy. Motocykle najlepszych światowych marek.

oskjurex.net
Dodano: 2011-06-27
kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli

To nie prawda, że nauczyciele nie muszą się już niczego uczyć. Aby nadążyć za wymaganiami rynku pracy oni również powinni podnosić swoje kwalifikacje. W tym pomocna będzie strona oswiata.gowork.pl

oswiata.gowork.pl
Dodano: 2013-05-24
uprawnienia i kursy spawalnicze

Strona www OTS z Zielonej Góry. Ośrodek Techniki Spawalniczej od ponad 20 lat prowadzi kursy, szkolenia i egzaminy mające związek ze spawalnictwem. Jeśli interesujesz się spawaniem, zapraszamy.

otspaw.com.pl
Dodano: 2016-04-03
nauka jazdy olsztyn

Pasja-naukajazdy.pl, internetowa wizytówka jednej z najlepszych szkół nauki jazdy w Olsztynie. Przyszłych kierowców uczymy jeździć z pasją! Wiemy jak przygotować Cię do egzaminu na prawko!

pasja-naukajazdy.pl
Dodano: 2013-03-10
underwater travel kursy

Centrum Szkolenia Instruktorów Pierwszej Pomocy dzięki prowadzonym kursom zwiększy Twoją wiedzę na tyle, że będziesz umiał udzielić pierwszej pomocy osobie, która będzie tego potrzebowała.

pierwszapomocprzedmedyczna.pl
Dodano: 2014-12-09
kurs prawa jazdy kat c

Poldek to gdański Ośrodek Szkolenia Kierowców, od dwóch dekad specjalizujący się w skutecznym prowadzeniu kursów na prawo jazdy kat. C lub C+E. Poldek organizuje też szkolenia kierowców zawodowych.

poldek.pl
Dodano: 2015-02-28
szkolenia kierowców

Szkolenie kandydatów na kierowców w zakresie kat. A, B.

prawko.pl.pl
Dodano: 2011
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów