Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Edukacja i Kariera - Kursy
magnet nauka jazdy szczecin

Zdobycie uprawnienia do kierowania pojazdem wiąże się ze stresem. Wybierając kurs w Szkole Jazdy Magnet ze Szczecina ograniczysz poziom stresu praktycznie do zera i zdasz egzamin na prawo jazdy.

emagnet.pl
Dodano: 2016-09-30
kurs excel 2013

Sprawdź jak efektywnie pracować w programie Microsoft Excel 2013. Wejdź na KursOffice Excel i skorzystaj z bogato ilustrowanych lekcji. Wykorzystaj możliwość szybkiego i łatwego opanowania programu.

excel.kursoffice.pl
Dodano: 2015-02-06
kursy fotografii

Z fotobelfer.pl nauczymy Cię fotografować naprawdę. Prowadzimy kursy fotografii oraz warsztaty fotografii dla osób zaawansowanych jak i początkujących. Kursy są wzbogacone dużą ilością praktyki.

fotobelfer.pl
Dodano: 2014-09-25
kursy komputerowe i usługi reklamowe

Gnieźnieński GrafPlast wykonuje usługi związane z reklamą i kursami komputerowymi. Szkolenia z zakresu programów Excel czy Word oraz grafiki komputerowej są prowadzone indywidualnie lub w grupach.

grafplast.pl
Dodano: 2017-09-03
szkoła nurkowania

Klub nurkowy Humbak. Kursy nurkowania w Krakowie i okolicach. Wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji, Norwegii itp. Sklep nurkowy oraz autoryzowany serwis sprzętu do nurkowania.

humbak.eu
Dodano: 2011
kursy z pierwszej pomocy warszawa

Ukończony kurs z pierwszej pomocy może okazać się pomocny zarówno w pracy jak i po prostu na ulicy. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w takim kursie, zajrzyj na polecaną stronę Icec.

icec.pl
Dodano: 2018-04-28
kurs na wózki widłowe

Sieradzka firma JGL daje wiele możliwości zdobycia nowych, przydatnych uprawnień. Zrób wybrany rodzaj kursu w JGL i zagwarantuj sobie lepszą przyszłość. Polecamy m. in. kursy na wózki widłowe, HDS.

jgl.pl
Dodano: 2016-06-27
nauka za granicą

Jedź po edukację z jpedukacja.pl Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem za granicę, aby uczyć się jęz. obcego, a przy okazji podjąć legalną pracę to ten serwis Ci w tym pomoże. Wejdź i poznaj ofertę!

jpedukacja.pl
Dodano: 2013-04-29
kursy komputerowe

Kursy komputerowe przeprowadzane w grupach lub indywidualnie, kierowane do osób prywatnych oraz firm. Zajęcia umożliwiające zdobycie nowych i pogłębienie posiadanych umiejętności. Sprawdź nas!

kovex.pl
Dodano: 2012-06-07
kurs html

Serwis kurshtmlcss.pl jest niezwykle pomocny dla osób chcących dowiedzieć się jak krok po kroku przygotować pliki witryny html czy css. Korzystaj z darmowego kursu tworzenia stron internetowych.

kurshtmlcss.pl
Dodano: 2014-04-08
kurs sikory

Witryna promuje w Internecie kursy dedykowane dla licealistów, którym zależy na uzyskaniu świetnego wyniku na maturze. Absolwenci kursu zwiększają szansę dostania się na wymarzony kierunek studiów.

kurssikory.pl
Dodano: 2017-08-30
kursy szycia

Jedwabna niteczka organizuje kursy projektowania i szycia prowadzone przez absolwentkę Europejskiej Akademii Mody w Łodzi. Nauczymy Cię kompleksowego, profesjonalnego szycia strojów na miarę.

kursy-szycia.olsztyn.me
Dodano: 2016-05-20
kurs masażu poznań

W polecanej witrynie mogą Państwo zapoznać się z ofertą firmy Diamond Cosmetics, której specjalnością jest kurs masażu. Szkolenia odbywają się w Poznaniu, zachęcam do zapoznania się z ofertą.

kursy.com.pl
Dodano: 2012-11-20
kursy - szkolenia

W ofercie dostępnej na stronie kursy.ovh.org proponujemy kursy przygotowawcze dla kandydatów na architekturę. Ponadto prowadzimy szkolenia w temacie tworzenia stron www, programowania php i inne.

kursy.ovh.org
Dodano: 2012-07-04
jazdy doszkalające mach

Mach, Ośrodek Szkolenia Kierowców. Mach szkoli kierowców na drogach Warszawy pomagając poznać kursantom w różnym wieku realia panujące na stołecznych drogach. Po szczegóły oferty zajrzyj na stronę.

mach.waw.pl
Dodano: 2015-05-05
piłsudskiego 100

Akademia Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia z Poznania to miejsce, gdzie będą mieli Państwo wyjątkową szansę spotkania się ze sztuką w dosłownym tego słowa znaczeniu. Szczegóły na naszej stronie.

malowanakuznia.pl
Dodano: 2014-09-24
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów