Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Usługi - Medycyna
inowrocławska 21a

Mieszkańcom Wrocławia i pozostałym pacjentom polecamy leczenie zębów w Centrum stomatologicznym Duo-Med znajdującym się w stolicy dolnego śląska. Duo-Med to pełny zakres usług stomatologicznych.

dominiak.net.pl
Dodano: 2014-08-09
dominika ociepka terapeuta vojta

Witryna promuje usługi D. Ociepki tj. certyfikowanego terapeuty Vojty i Ndt Bobath. Terapeuta posiada ponad 11 lat doświadczenia w rehabilitacji niemowląt, dzieci, a także młodzieży i dorosłych.

dominikaociepka.pl
Dodano: 2016-07-14
zmniejszanie piersi warszawa

Klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej mieści się w Warszawie. Jesteśmy jednostką kierującą swoje usługi do kobiet i mężczyzn. Odwiedź nas i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

drchecinski.pl
Dodano: 2014-08-09
dr grzesiak chirurg plastyczny

Strona internetowa warszawskiej Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak. Klinika wykonuje zabiegi chirurgiczne i zabiegi estetyczne mające na celu spełnienie marzeń pacjentów o pięknym wyglądzie.

drgrzesiak.pl
Dodano: 2016-01-07
endokrynolog - drlabuzek

Lekarze specjaliści Endokrynolog, Stomatolog i Diabetolog prowadzący prywatną praktykę lekarską w Jaworznie zachęcają do korzystania ze swoich usług. Strona DrLabuzek informuje o szczegółach oferty.

drlabuzek.pl
Dodano: 2016-11-26
k. marosz botox szczecin

Medycyna estetyczna to przede wszystkim zabiegi poprawiające wygląd osób decydujących się z nich skorzystać. Polecamy usługi świadczone w Szczecinie i Gryficach przez lekarza Krzysztofa Marosza.

drmarosz.pl
Dodano: 2014-09-14
centrum okulistyki dr. michnowskiego

W Białymstoku funkcjonuje klinika okulistyczna lecząca pacjentów ze schorzeniami oczu. Wysokiej klasy kadra specjalistów pracujących w klinice gwarantuje perfekcyjne leczenie m. in. jaskry i zaćmy.

drmichnowski.pl
Dodano: 2015-04-20
dr pernak body jet gdańsk

Odkryj możliwości upiększenia swojego ciała z gdańskim Gabinetem Medycyny Estetycznej Doktora Pernaka. Pełnię możliwości, jaką stwarza Gabinet poznają Państwo np. dzięki odwiedzinom naszej strony.

drpernak.pl
Dodano: 2015-04-17
dental studio dentysta otwock

Jeżeli z Twoimi zębami nie dzieje się najlepiej i jesteś zmuszony skorzystać z usług stomatologa, chirurga szczękowego. Skorzystaj z usług specjalisty w tym zakresie. Odwiedź otwockie Dental Studio.

ds-dentalstudio.pl
Dodano: 2016-06-04
rehabilitacja dzieci poznań

Fizjoterapeuta firmy BestCare rozwija działalność z zakresu fizjoterapii małych pacjentów na terenie Poznania i w pobliskich miejscowościach. Sesje z fizjoterapeutą prowadzone są u pacjenta w domu.

dzieci-rehabilitacja.pl
Dodano: 2013-02-26
zespół aspergera tarnowskie góry

Witryna tarnogórskiego Centrum diagnostyczno-terapeutycznego Równowaga. Centrum oferuje pomoc fachowców od logopedii oraz rehabilitacji dzieci i niemowląt z wieloma zaburzeniami m. in. ruchowymi.

dzieckowrownowadze.pl
Dodano: 2017-03-14
ego joanna wilkowska-chmielewska

Lekarz w stopniu specjalizacji doktora nauk medycznych z wieloletnim stażem w psychiatrii, oferuje komfortowe i dyskretne warunki leczenia w swoim gabinecie znajdującym się na warszawskim Żoliborzu.

ego-warszawa.pl
Dodano: 2015-04-17
badanie emg w warszawie

Za pomocą serwisu internetowego otrzymujecie Państwo możliwość skorzystania online z porady specjalisty neurologa. Emg-Neurolog dostarcza też wiedzy w tzw. pigułce o schorzeniach neurologicznych.

emg-neurolog.pl
Dodano: 2016-10-09
enerro centrum aktywnej rehabilitacji

Jeśli mieszkasz w Żorach lub okolicy i masz potrzebę skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, w tym ze stołu Platinum stosowanego do trójpłaszczyznowej trakcji kręgosłupa 3D. Przyjdź do Enerro.

enerro.pl
Dodano: 2014-11-28
esthetique lifting nićmi warszawa

Esthetique, warszawska Klinika Zdrowia i Urody specjalizująca się w medycynie estetycznej. Tu wykonają Państwo m. in. bezoperacyjną korekcję zmarszczek mimicznych, powiększanie ust i inne zabiegi.

esthetique.com.pl
Dodano: 2015-04-15
gabinet medycyny estetycznej rybnik

Gabinet Estymed dysponuje bogatą ofertą zabiegów medycyny estetycznej, wydatnie poprawiających urodę pań i panów. Estymed zajmuje się także diagnostyką i leczeniem chorób reumatologicznych.

estymed.pl
Dodano: 2017-02-13
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów