Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Usługi - Medycyna
avek druki medyczne

Avek jest witryną polecaną szczególnie dla medyków, którzy znajdą na niej poszukiwane druki medyczne oraz sprzęt medyczny. Avek posiada swoją siedzibę na górnym śląsku, w Katowicach.

avek.pl
Dodano: 2014-09-20
odtruwanie warszawa

Klinika Azamed zrzesza profesjonalnych lekarzy specjalistów, którzy pomagają świadczyć nam usługi medyczne w zakresie leczenia uzależnień. Pracujemy m. in. z lekarzami psychiatrii i dermatologami.

azamed.pl
Dodano: 2014-03-23
implanty gliwice

W Centrum Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii.

bdental.pl
Dodano: 2011
medycyna estetyczna - bejda medical

Warszawskie Centrum Bejda Medical jest znane ze świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. Bejda Medical wdraża między innymi innowacyjne terapie integrujące najnowsze odkrycia medyczne.

bejda.pl
Dodano: 2014-11-30
bellazone medycyna estetyczna

W Częstochowie znajdą Państwo Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii działające pod nazwą Bellazone. Bellazone poleca m. in. nieinwazyjną i skuteczną metodę likwidacji tkanki tłuszczowej.

bellazone.pl
Dodano: 2015-12-15
better smile ortodoncja kraków

Jeżeli masz problem z uzębieniem i zdecydowałeś się w końcu z nim zrobić porządek. Wybierz się na leczenie stomatologiczne do znajdującego się w Krakowie Centrum Stomatologii BetterSmile.

bettersmile.pl
Dodano: 2016-04-06
klinika stomatologiczna warszawa

Warszawa dzielnica Wilanów to właśnie tu mieści się klinika stomatologiczna Bianco. Miejsce pełne klasy i elegancji, gdzie specjaliści o wysokich kwalifikacjach zatroszczą się o Twój zdrowy uśmiech.

bianco.eu.com
Dodano: 2017-04-20
testy alergiczne

Serwis Pomorskiego Centrum Biorezonansu Magnetycznego i Naturoterapii. Wykonujemy bezinwazyjne, bezbolesne testy alergiczne wykonywane przy pomocy urządzenia BRT. Po szczegóły zajrzyj na stronę.

bio-puls.com.pl
Dodano: 2015-05-11
biomed terapia dysleksji

BioMed to Neurotechnologie w diagnostyce i terapii. Zawodowo zajmujemy się wprowadzaniem nowych metod, narzędzi diagnostyczno-terapeutycznych. Jesteśmy wydawcą podręczników z zakresu neuroregulacji.

biomed.org.pl
Dodano: 2015-12-28
stomatolog blask uśmiechu

Strona bydgoskiego Gabinetu Stomatologicznego Blask Uśmiechu. Troszczymy się o komfort każdego pacjenta. O pełny blask Twojego uśmiechu zadbają higienistki stomatologiczne i doświadczeni lekarze.

blaskusmiechu.pl
Dodano: 2018-09-22
blikpol sopot

Centrum Okulistyczne Blikpol to najnowsze technologie w nowej prestiżowej lokalizacji w Krzywym Domku w Sopocie. Klinika oferuje laserową korekcję wzroku, operacje zaćmy, badania diagnostyczne.

blikpol.pl
Dodano: 2014-08-14
rehabilitacja dziecieca wroclaw

Dziecięca rehabilitantka metody NDT Bobath z certyfikatem. Oferuję usługi rehabilitacji dzieci. Świadczenia w rehabilitacji dzieci wykonuję na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszam do współpracy.

bobath-olesnica.pl
Dodano: 2012-10-01
botox warszawa

Zmarszczki, zmora wielu osób, ale można je skutecznie wygładzić. Jesteśmy kliniką wyspecjalizowaną w zabiegach poprawiania giętkości skóry pacjenta poprzez zabiegi wstrzykiwania toksyny botulinowej.

botoxwarszawa.pl
Dodano: 2015-01-02
cardioteam sp. z o. o.

CardioTeam Sp. z o. o. to przychodnia, w której ścianach łączy się kilkadziesiąt lat historii polskiej medycyny. Obecnie CardioTeam Sp. z o. o. oferuje wsparcie lekarzy wielu specjalizacji.

cardioteam.pl
Dodano: 2019-12-16
centrum geriatrii care experts

Każdy kto chociaż raz w życiu stanął przed problemem zatrudnienia opiekunki wie jakie to zadanie bywa trudne. Na careexperts.pl znajdziesz kogoś kto zatroszczy się o osoby niepełnosprawne i starsze.

careexperts.pl
Dodano: 2013-11-18
carpe diem centrum psychologiczne

Mieszczące się w Szczecinie Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Carpe Diem udziela dyskretnej pomocy w zakresie psychiatrii oraz psychologii dzieci i młodzieży. Centrum prowadzi terapię małżeńską.

carpediem.szczecin.pl
Dodano: 2015-06-17
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów