Jeżeli lubisz w sposób śmieszny, ale zarazem kulturalny komentować aktualne wydarzenia polityczne. To serwis Antypartia będzie dla Ciebie idealnym miejscem do wyrażania swoich komentarzy.
Serwis dla fanów nietypowego, dziwnego i specyficznego czarnego humoru. W serwisie znajdują się obrazki, zdjęcia, filmiki i zdjęcia, które jednych będą bawić, a innych zszokują i obrzydzą.
Korzystanie ze strony docinek, może skutkować poprawą Twojego humoru. Opisywana strona przedstawia bazę śmiesznych memów politycznych. Memy te zostały specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowane z sieci.
Uprzyjemnij sobie wolny czas i spędź go na niniejszej stronie. Udostępniamy sporą dawkę humoru w świetnym wydaniu. Oprócz tego serwujemy myśli i powiedzenia ubrane w atrakcyjną formę przekazu.
Najlepsza sposób na poprawę humoru w kilka chwil! Oglądaj najciekawsze skecze i kabarety całkowicie za darmo w portalu ekabarety.tv Pamiętaj o oddaniu głosu na swój ulubiony film. Zapraszamy!
Fani dobrego humoru serwowanego przez ekipy kabaretowe powinni koniecznie odwiedzić polecany adres internetowy. Tylko u nas znajdziesz ogromną porcję świetnej zabawy, skutecznie poprawiającej humor.
Kabaret DKD - skecze kabaretowe, polskie kabarety. Imprezy firmowe, integracyjne i motywacyjne. Posłuchaj muzyki i obejrzyj śmieszny filmik. Zobacz nowości kabaretu i zapisz się do newslettera.
Zapraszamy do odwiedzenia strony z super humorem. Jeżeli szukasz rozrywki znajdziesz ją tu. Duża kolekcja śmiesznych zdjęć, filmików wideo i dowcipów, przegląd prasy jak i autorskie opowieści.
Strona Niezły Numer przedstawia zbiory śmiesznych demotywatorów, ciekawych zdjęć, filmów, sentencji oraz kawałów nadesłanych przez użytkowników. Większość materiałów ma u nas swoją premierę w sieci.
Pocisk.org to śmieszne zdjęcia, filmy i dowcipy zebrane w jednym miejscu. Codzienne aktualizacje i selekcja materiałów sprawiają, że zawsze otrzymujesz to co najlepsze. Dołącz do naszej ekipy.
Na pozytywniej.pl znajdziesz sporą dawkę pozytywnego humoru. Administracja serwisu stara się o to by codziennie umieszczać nowe śmieszne zdjęcia, obrazki oraz dobre teksty. Trzymamy dobry poziom.
Schizy Krzycha, czyli blog rysunkowy o zabarwieniu satyrycznym. Znajdujące się tu rysunki są zaopatrzone w śmieszne teksty. Inspiracje do prac są czerpane z życia codziennego, pracy, szkoły itp.
Serwis z dużą porcją rozrywki w postaci śmiesznych filmików, dowcipów i kawałów. Na smiesznefilmiki.hekko.pl można również wrzucać swoje pliki. Na najaktywniejszych Użytkowników czekają nagrody!
Na poprawę humoru oraz na wypełnienie wolnego czasu, serwis Szpenior. Publikowane tu ironiczne obrazki są wyjątkowe. Naszych memów nie znajdziesz na żadnej innej stronie. Codziennie nowości.
Rysuję karykatury na imprezach. Na jedną twarz rezerwuję średnio do 3 minut czasu. W godzinę rysuję do 20 karykatur. Wykonuję karykatury ze zdjęć, w zależności od potrzeby kolorowe lub czarno-białe.
Załamka jest stroną rozrywkową, dostarczającą codziennie spora dawkę dobrego humoru ukrytego w zdjęciach i obrazkach. Należy wspomnieć, że jej przeglądanie grozi atakami śmiechu i poprawą humoru.