Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce ROZUMIEM

Biznes i Gospodarka - Biznes
baza nowych firm

Biznesowe bazy danych. To właśnie znajdziesz korzystając z witryny. Dane dotyczą polskich podmiotów gospodarczych i są na bieżąco weryfikowane. Oferowane namiary pochodzą z państwowych rejestrów.

bazanowychfirm.pl
Dodano: 2016-01-17
biznes po ludzku

Budowanie nowego biznesu jak również rozwijanie już istniejącego z pomocą doradców z biznespoludzku .pl to prawdziwa przyjemność. Skorzystaj z naszych usług i otwórz sobie drzwi do pełnego sukcesu.

biznespoludzku.pl
Dodano: 2015-01-10
biznes przy kawie

Biznesprzykawie.pl – nasze pomysły zawsze dobrze smakują. Dołączając do społeczności serwisu uzyskasz dostęp do aktualnych felietonów i porad. Dajemy możliwość dodawania i czytania komentarzy.

biznesprzykawie.pl
Dodano: 2013-04-29
co-packing profesjonalnie - bmt

BMT Packing oferuje swoim klientom usługi z zakresu pakowania, przepakowywania, foliowania, insertowania czyli ogólnie pojętego co-packingu i produkcji materiałów reklamowych. Polecamy się.

bmt-packing.pl
Dodano: 2014-04-18
capital access

Capital Access dostarcza wszechstronnych rozwiązań finansowych. Capital Access swobodnie usprawnia firmom drogę do sukcesu w biznesie poprzez stworzenie możliwości rozwinięcia skrzydeł finansowych.

capitalaccess.pl
Dodano: 2016-08-25
badania marketingowe dla firm

Cebris.pl adres Agencji badawczej, warty odwiedzenia przez podmioty mające zamiar zorganizowania badania marketingowego i analizy rynku. Opisz nam swój problem, a my znajdziemy jego rozwiązanie.

cebris.pl
Dodano: 2013-10-10
sprzedam firmę

Gotowa spółka do kupna. Dokładnie tak. Spółka może być takim samym produktem jak każdy inny. Centrum Efektywnego Zarządzania Biznesem specjalizuje się w kupnie i sprzedaży gotowych spółek z o. o.

cezabiz.pl
Dodano: 2016-03-08
franczyza w gastronomii

Sprawdzona oraz pozwalająca zyskać dochód z prowadzenia własnego biznesu w branży gastronomicznej. Bez pobierania opłaty startowej. Taka właśnie jest franczyza promowana przez markę Chilli Mili.

chillimili.pl
Dodano: 2016-08-08
wirtualne biuro warszawa city office

Stołeczna spółka City Office zachęca przedsiębiorców to skorzystania ze swojej oferty na najem wirtualnego biura wraz z prestiżowym warszawskim adresem. Tnij koszty działalności razem z City Office.

city-office.pl
Dodano: 2016-02-26
wirtualne biuro warszawa

Jeśli prowadzisz biznes i jesteś zainteresowany wynajęciem prestiżowego warszawskiego adresu dla swojej firmy wraz z możliwością dodatkowych świadczeń. Zapoznaj się z propozycją CoWork Polska S.A.

cowork.com.pl
Dodano: 2014-11-08
dofinansowania unijne

E-mit.pl reprezentuje w Internecie Mazowiecki Inkubator Technologiczny. Oferujemy kapitał, kontakty biznesowe i doświadczenie Grupy Kapitałowej. Ocenimy Twój projekt pod kątem perspektyw rynkowych.

e-mit.pl
Dodano: 2014-04-12
badania rynku medycznego

Biostat już od ponad 12 lat pomaga koncernom farmaceutycznym osiągać sukces w biznesie. Jesteśmy zespołem specjalistów od pharma market research oraz badań statystycznych, badań klinicznych i rynku.

ebiostat.pl
Dodano: 2017-03-27
fm group polska - rejestracja

Stwórz swój biznes dołączając do niezależnych partnerów biznesowych FM Group. Wejdź na fmgroupe.pl i poznaj szczegóły czekającej na Ciebie oferty. Wysokie zarobki są na wyciągniecie Twojej ręki.

fmgroupe.pl
Dodano: 2014-05-18
grupabst.pl

Górnośląska Grupa BST działa na rynku realizowania badań zarówno na potrzeby firm jak i na potrzeby instytucji, w tym samorządów. Od 10 lat skutecznie realizujemy i konsultujemy projekty biznesowe.

grupabst.pl
Dodano: 2016-04-23
help deskkadrowy - outsouring kadr

Dzięki helpdeskkadrowy pl zaoszczędzisz swój bezcenny czas zlecając zadania z zakresu tzw. HR wyspecjalizowanej firmie. Przeprowadzimy dla Ciebie optymalizację zarządzania kadrami, HR outsourcing.

helpdeskkadrowy.pl
Dodano: 2014-10-15
marketing hotelu w hotelsem.pl

Nawiąż współpracę z wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie działań marketingowych dotyczących promowania hotelu w globalnej sieci www. Doradztwo oraz prowadzenie kampanii ppc, seo, analityka.

hotelsem.pl
Dodano: 2014-09-03
Dodaj stronę Napisz wiadomość Kody dla pozycjonerów